Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kvernbit IL
Dato: mandag 29 april 2019

H17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra37.52
2Andre CorneliussenEikanger IL52.03+14.11

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AustrheimKvernbit IL41.31
2Ingvald GjesdalLindås57.41+16.10
3Sigfred JohansenIL Alvidra1.00.20+18.49

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.06.19

H17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Ove OppedalHordvik32.33
2Magnus KyrkjebøTIF Viking1.21.05+48.32
3Svein FretteIL Alvidra1.37.05+1.04.32

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra46.23
2Robert MjøsManger1.02.19+15.56
3Mikal KrossøyAustrheim1.10.12+23.49
4John JørgenvikLindås1.17.14+30.51
5Harald KrugerIL Alvidra1.17.42+31.19

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.36.58

H17- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geitanger CatoKvernbit IL40.56
Thomas CorneliussenKvernbit ILdiskvalifisert

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ottar HaugenIL Gular40.40
2Hogne AskelandRadøy1.04.45+24.05

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Langeland JohansenIL Alvidra38.53

H-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joar BratlidRond35.27
2Peter GeitangerKvernbit IL40.55+5.28

D17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL34.41
2Hilde Langeland JohansenIL Alvidra38.59+4.18
Silje CorneliussenKvernbit ILdiskvalifisert

D-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie GeitangerKvernbit IL40.45

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geitanger CatoKvernbit IL20.36

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra34.37

H11-12 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sivert EidsnesKvernbit IL26.28
2Otto Johan OppedalHordvik34.44+8.16
3Benjamin EvjenKvernbit IL42.50+16.22

H-10 Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik16.42
2Olav Berg LeirenHordvik16.51+0.09
3Geitanger PeterKvernbit IL20.49+4.07
4Viljar Berg LeirenHordvik25.09+8.27
5Truls HoplandHordvik26.24+9.42
6Samuel EvjenKvernbit IL41.18+24.36
7Trym CorneliussenEikanger IL54.26+37.44

D17- Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne BergHordvik25.47
2Kristine GeitangerKvernbit IL28.34+2.47
3Turid StusdalEikanger IL54.35+28.48

D50- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra34.12
2Hildegunn HoveKvernbit IL39.34+5.22

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geitanger SofieKvernbit IL20.42
2Maja BrattlidRond41.27+20.45
3Elise BrattlidRond41.53+21.11
4Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL54.29+33.47
Sanna BratlidRonddiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor