Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 8 april 2019

H17- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra40.05
2Kasper ValestrandVaregg Fleridrett47.18+7.13
3Ole CorneliussenKvernbit IL49.36+9.31
4Andre CorneliussenEikanger IL55.23+15.18
5Ståle LeirenHordvik57.18+17.13
6Eivind SvendsenNoTeam1.30.34+50.29

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne RobberstadKvernbit IL49.00
2Tore Svein NeseAskøy OL55.19+6.19
3Sigfred JohansenIL Alvidra56.30+7.30
4Ingvald GjesdalLindås57.20+8.20
5Lars FjellangerFana IL1.08.19+19.19
6Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL1.12.52+23.52

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.13.57

H50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Robert MjøsManger58.05

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.13.46
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1.26.16+12.30

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra1.26.29

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra47.02
2Hogne AskelandRadøy1.14.24+27.22

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joar BratlidRond34.10

H-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik37.18
2Olav Berg LeirenHordvik37.19+0.01

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marianne BergHordvikdiskvalifisert

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra47.02

H-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berg Haugen BrageHordvik11.18
2Berg Leiren OlavHordvik13.24+2.06
3Viljar Berg LeirenHordvik33.18+22.00
4Severin Berg LeirenHordvik36.31+25.13
5Trym CorneliussenEikanger IL54.15+42.57

D17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL55.43

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise BrattlidRond36.04
2Maja BrattlidRond36.52+0.48
3Sanna BratlidRond37.34+1.30
4Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL55.52+19.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor