Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SO-cup løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-cup løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 25 april 2019

Jenter over 60

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Grete ObrestadNOTEAM36.2810.43
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.52+8.2413.11
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb47.53+11.2514.05
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb49.37+13.0914.35

Jenter 10-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb32.0712.50

Gutter 10-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb27.2010.56

Gutter 13-14

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb51.0311.36

Jenter 17-59

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.368.19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb40.42+4.069.15
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.05.12+28.3614.49
4May MelingStavanger Orienteringsklubb1.10.04+33.2815.55

Gutter over 60

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb27.278.04
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb28.00+0.338.14
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb36.16+8.4910.40
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb37.16+9.4910.57
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.53+12.2611.43
6Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb50.23+22.5614.49
7Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb50.47+23.2014.56
8Eigil SørliMalvik IL52.24+24.5715.24

Gutter 17-59

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36.198.15
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb40.45+4.269.15
3Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb44.02+7.4310.00
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44.10+7.5110.02
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47.41+11.2210.50
6Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb50.35+14.1611.29
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58.36+22.1713.19

Nybegynnere

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Finn BlysrtadStavanger Orienteringsklubb21.0415.02
0Malene EkeliStavanger Orienteringsklubb32.0522.55
0Johannes FenneStavanger Orienteringsklubb18.0512.55
0Leif FjeldeStavanger Orienteringsklubb20.5714.57
0Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb23.2116.40
0Viktor KvernelandStavanger Orienteringsklubb29.1920.56
0Gabriel LiknesStavanger Orienteringsklubb18.1413.01
0Sarah Linnea LiknesStavanger Orienteringsklubb29.2120.57
0Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb32.1623.02
0Bjørnar TomsethStavanger Orienteringsklubb21.0315.02
0Benjamin WaalerStavanger Orienteringsklubb14.4210.30

A-åpen

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb30.379.00
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor