Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumarkarusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 8 mai 2019

H Lang

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL42.00
2Carl Erik WasbergOppsal52.32+10.32
3Christoffer SlettenUllensaker OL53.03+11.03
4Robin Larsson HovinUllensaker OL54.14+12.14
5Anders HorveiFrogner IL54.55+12.55
6Bent SkatvedtUllensaker OL56.05+14.05
7Terje BråtenUllensaker OL57.43+15.43
8Christoffer ÅnensenOppsal57.46+15.46
9Tor StrandEidsvoll OL58.32+16.32
10Are EriksenOSI59.47+17.47
11Knut EngenNes OL59.50+17.50
12Trond Erik HovindUllensaker OL1.02.34+20.34
13Geir ElvhaugGjerdrum OL1.03.42+21.42
14Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL1.03.59+21.59
15Tommy SkårbøUllensaker OL1.05.49+23.49
16Richard Zeiner-GundersenFossum1.14.27+32.27
Simen ElvhaugGjerdrum OLdiskvalifisert
Sondre OlaussenOppsal diskvalifisert
Eskil KolshusOppsaldiskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid Kamstrup HovindUllensaker OL1.07.26

H Mellom

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinbekkenOdal o-lag38.03
2Geir AndersenEidsvoll OL43.14+5.11
3Christopher G. HøeUllensaker OL44.40+6.37
4Eivind EnghEidsvoll OL50.14+12.11
5Egil HusetKamp/Vestheim50.22+12.19
6Jacob Andersen GjedeboOppsal51.55+13.52
7Kevin RommetvedtEidsvoll OL52.45+14.42
8Robert ØksnesGjerdrum OL55.24+17.21
9Per SørbergFrogner IL56.21+18.18
10Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim57.29+19.26
11Frank FinstadUllensaker OL1.01.32+23.29
12Odd SlettenUllensaker OL1.03.21+25.18
13Odd Einar LarsenKamp/Vestheim1.03.33+25.30
14Dolf OkkermanPrivat1.24.55+46.52
Jan SveenUllensaker OLdiskvalifisert
Even EnghEidsvoll OLdiskvalifisert

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid ØversveenOK Skøynar46.21
Mari KallesonOppsaldiskvalifisert
Kari Ann ÅnesenOppsaldiskvalifisert

H Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL25.43
1Ivar StrømstadUllensaker OL25.43
3Odd GundersenEidsvoll OL29.35+3.52
4Andreas HansenPrivat32.14+6.31
5Erling AmdahlEidsvoll OL36.01+10.18
6Ivar MonsrudNes OL40.57+15.14
7Filip NordsethUllensaker OL45.27+19.44
8Hans LarsenGjerdrum OL45.28+19.45
9Kjetil HaugGjerdrum OL48.04+22.21
10Alvin AndersenEidsvoll OL51.04+25.21
11Morten Rambeck DahlKamp/Vestheim52.34+26.51
12Per Magnus LynneRaumar OL59.37+33.54

D Kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner IL28.11
2Oline SlåstadUllensaker OL30.05+1.54
3Inger FinstadUllensaker OL38.31+10.20
4Ella Sofia Gudim HaugGjerdrum OL40.52+12.41
5Leah Larsson WiikUllensaker OL41.42+13.31
6Eline AndersenGjerdrum OL43.22+15.11
7Tuva NørveGjerdrum OL44.24+16.13
8Ragnhild HaugenUllensaker OL52.42+24.31
9Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL55.19+27.08
10Eline Eggen AndreassenUllensaker OL55.23+27.12
11Kari HovindUllensaker OL56.05+27.54
12Ingrid GrefsrudUllensaker OL1.25.48+57.37
13Pernille Holter TronskarUllensaker OL1.25.53+57.42

H Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Bauck JensenUllensaker OL31.20
2Odd Arne LundbergUllensaker OL32.28+1.08
3Chrisander Hansen LundbergUllensaker OL33.00+1.40
4Harald WeiderUllensaker OL33.35+2.15
5Jakob WeiderUllensaker OL33.36+2.16
6Hallvard SlettåsGjerdrum OL36.21+5.01
7Bjørn NørveGjerdrum OL40.22+9.02

D Nybegynner

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny SlåstadUllensaker OL29.40
2Astrid Marie Bauck JensenUllensaker OL31.19+1.39
3Emilie Hansen LundbergUllensaker OL32.49+3.09
4Klara SlåstedUllensaker OL34.15+4.35
5Eirill Andersen MariboEidsvoll OL36.19+6.39
6Guro NørveGjerdrum OL40.18+10.38
7Solveig EversUllensaker OL40.20+10.40
8Jane AakreUllensaker OL43.24+13.44
9Kristin SæbuUllensaker OL46.34+16.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor