Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heidalsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsprinten
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: onsdag 10 juli 2019

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Simen Aure Skogedal2 km M (12)15.35
2Selma Aure Skogedal2 km K (15)22.18+0.19

Folldal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Tor Lillekroken 2 km M (12)20.38+5.03

Fossekallen Il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bjørg Gårdhammer2 km K (15)46.09+24.10

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Randi Aas Fjæstad2 km K (15)42.22+20.23
12Knut Fjæstad2 km M (12)38.27+22.52

Heidal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sverre Ellingsbø1 km Rekrutt (5)12.36+3.12
3Siver Ellingsbø1 km Rekrutt (5)12.38+3.14
4Pål Ellingsbø1 km Rekrutt (5)12.40+3.16
5Hans-Anton Djupdalen1 km Rekrutt (5)21.45+12.21
8Marit Snerle2 km K (15)28.32+6.33

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Hedda Kind Kjellevold2 km K (15)31.00+9.01
10Annabell Aunmo Kjellevold2 km K (15)33.42+11.43
11John Ivar Kjellevold2 km M (12)27.56+12.21

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Onno Verberne2 km M (12)16.30+0.55
3Marita Hernandez2 km K (15)23.01+1.02
6Ingrid Ravnan2 km K (15)24.51+2.52

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Synne Nordby Hvenekilde1 km Rekrutt (5)9.24
3Audun Hvenekilde2 km M (12)17.26+1.51
4Tale Nordby Hvenekilde2 km K (15)24.08+2.09
7Sissel Nordby Hvenekilde 2 km K (15)26.36+4.37

Ringnes BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Roar Sigurdsen2 km M (12)19.46+4.11

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Birgitte Bekkelund2 km K (15)36.11+14.12

Sundsvall

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Amanda Schønfeldt2 km K (15)21.59

Tormod Skilag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Anders Schølberg2 km M (12)24.59+9.24
10Per Aasen2 km M (12)26.43+11.08
14Solveig Aasen2 km K (15)1.03.35+41.36

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Thomas Eriksson2 km M (12)26.41+11.06

Västvärmland Ok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marit Axelsson2 km K (15)diskvalifisert

Åmåls OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Petter Ericson2 km M (12)18.03+2.28
5Maria Ericson 2 km K (15)24.18+2.19
8Christer Ericson2 km M (12)25.08+9.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor