Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint-Cup løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint-Cup løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 10 april 2019

N-åpen

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren Bleken RudVang OLfullført
Linnea KjærnetLøten o-lagfullført
Silje KjærnetLøten o-lagfullført

D 11-12

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne BergLøten o-lag38.3214.52
Mina Bleken RudVang OLdiskvalifisert

D 13-16

2 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK18.397.12
2Emma Bangstad BergersenHamar OK20.46+2.078.01
3June Rogstad BekkevoldLøten o-lag20.54+2.158.04
4Anne FrøislandVang OL22.47+4.088.47
5Mathilde OustadLøten o-lag23.45+5.069.10
6Henriette BergLøten o-lag23.52+5.139.12
7Maren HenriksenVang OL36.45+18.0614.11
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D 17-

3 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.316.26
2Evine Westli AndersenLøten o-lag19.47+0.166.31
3Nina SmestadLøten o-lag28.32+9.019.25
4Marion Halvorsen NustadLillehammer OK29.56+10.259.52
5Hanne Skoglund KampenhøyNOTEAM44.13+24.4214.35

D 40-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Sønsterud BergLøten o-lag29.0111.12
2Eli StensliLøten o-lag31.32+2.3112.10

D 50-

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Guri JevneHamar OK26.2010.10
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering28.58+2.3811.11
3Kjersti NarumOL Vallset/Stange30.08+3.4811.38
4Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF34.10+7.5013.11
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet

D 60-

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL28.0110.49
2Lis DæhliLøten o-lag32.20+4.1912.29
3Wenche BjørnstadRingsaker OK34.53+6.5213.28

D 70-

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange40.2615.36

H 11-12

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll35.4713.48
2Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag42.49+7.0216.31

H 13-16

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.396.02
2Mats LindaasElverum OK18.30+2.517.08
Jørgen GlorvigenElverum OKdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-

3 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudOL Toten-Troll17.595.56
2Eskil FrøislandVang OL18.40+0.416.09
3Even LindaasVang OL19.25+1.266.24
4Ole Johan BråtenVang OL22.53+4.547.33
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll22.59+5.007.35
6Tore Borchgrevink AluHamar OK23.18+5.197.41
7Petter Stensli ForsethLøten o-lag38.25+20.2612.40

H 40-

3 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav AndersenVang OL25.178.20

H 50-

3 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag21.207.02
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll22.29+1.097.25
3Jan Ola PedersenVang OL23.42+2.227.49
4Ole Christian BangHamar OK24.44+3.248.09
5Harald BergeLøten o-lag24.50+3.308.11
6Arne ArnesenHamar OK30.06+8.469.56
Stein Arne NegårdVang OLdiskvalifisert

H 60-

2 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode BergersenHamar OK22.358.43
2Terje WikstrømRingsaker OK22.47+0.128.47
3Terje GudbrandsenHamar OK24.19+1.449.23
4Erik HaugenRingsaker OK31.27+8.5212.08
5Knut MalmoRingsaker OK34.54+12.1913.28
Harald ØstbyeElverum OKdiskvalifisert

H 70-

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL28.2910.59
2Paul Martin BergRudsbygd IL28.47+0.1811.06
3Terje MalmHamar OK29.38+1.0911.26
4Knut WikstrømRingsaker OK30.24+1.5511.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor