Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 13 juni 2019

C-åpen

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aina UrstadÅlgård Orientering22.499.07
Håvard UrstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Christopher LundÅlgård Orienteringikke startet

D 10-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering35.1114.04

D 13-16

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL30.009.05

D 50-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering46.4414.09

H 10-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Livar OftedalÅlgård Orientering36.3714.38
Tobias SletvoldÅlgård Orienteringikke startet

H 13-16

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering26.438.05

H 17-

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering20.416.16
2Odd FuglestadÅlgård Orientering21.23+0.426.28
3Terje MichaelsenÅlgård Orientering22.16+1.356.44
4Bendix SmithBrandval/Kongsvinger OK30.33+9.529.15
5Frode NedrebøÅlgård Orientering31.13+10.329.27
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

H 50-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering26.398.04
2Kristian OhrGanddal IL27.19+0.408.16
3Terje StokkelandÅlgård Orientering32.59+6.209.59

Ny

3 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering12.493.53
2Tobias Hovland NordstrandÅlgård Orientering13.58+1.094.13
3Tea StokkelandÅlgård Orientering15.56+3.074.49
4Ylva NedrebøÅlgård Orientering16.48+3.595.05
5Vetle LaugalandÅlgård Orientering18.58+6.095.44
6Leon LomelandÅlgård Orientering19.08+6.195.47
7Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering20.07+7.186.05
8Stine KleppaÅlgård Orientering20.13+7.246.07
9Emil SvihusÅlgård Orientering20.30+7.416.12
10Oskar KleppaÅlgård Orientering20.34+7.456.13
11Sondre JangsettÅlgård Orientering20.35+7.466.14
12Elias SvihusÅlgård Orientering20.36+7.476.14
13Ida JangsettÅlgård Orientering21.24+8.356.29
13Oskar SletvoldÅlgård Orientering21.24+8.356.29
15Live UndheimÅlgård Orientering21.26+8.376.29
16Jonas HomplandÅlgård Orientering23.04+10.156.59
17Endre Undheim CarlsenÅlgård Orientering23.15+10.267.02
18Samuel RønningÅlgård Orientering24.41+11.527.28
19Mathea RødsetÅlgård Orientering29.08+16.198.49
20Josefine OselandÅlgård Orientering54.11+41.2216.25
21Johannes OselandÅlgård Orientering54.40+41.5116.33
22Lars W. BjellandÅlgård Orientering1.17.36+1.04.4723.30
Nils Oskar AmdalÅlgård Orienteringbrutt
Lars William BjellandNOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor