Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 23 mai 2019

JK

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering24.0610.28
2Maren OftedalÅlgård Orientering30.12+6.0613.07
3Solveig MælandÅlgård Orientering32.42+8.3614.13

JL

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.009.17
2Aina KalsaasÅlgård Orientering38.21+12.2113.41

GK

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering56.2724.32

GL

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MichaelsenÅlgård Orientering24.118.38
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering26.04+1.539.18
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering31.27+7.1611.13
4Fredrik HaalandÅlgård Orientering1.40.30+1.16.1935.53
Lars Sigve OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

GNY

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar KleppaÅlgård Orientering15.3312.57
2Leon LomelandÅlgård Orientering19.25+3.5216.10
3Asle SkoglyÅlgård Orientering19.31+3.5816.15
4Jonas HomplandÅlgård Orientering21.15+5.4217.42
5Elias SvihusÅlgård Orientering22.38+7.0518.51
6Emil SvihusÅlgård Orientering24.02+8.2920.01
7Trym NedrebøÅlgård Orientering25.01+9.2820.50
8Oskar SletvoldÅlgård Orientering28.45+13.1223.57
9Ulrik Roland GriniÅlgård Orientering43.29+27.5636.14
10Rasmus Roland GriniÅlgård Orientering43.30+27.5736.15
11Lars William BjellandÅlgård Orientering51.55+36.2243.15
12Nils Oskar AmdalÅlgård Orientering1.00.00+44.2750.00
Vetle SætevikNOTEAMikke startet
Trym Emanuel Kalsaas UrstadÅlgård Orienteringikke startet

DNY

1 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering12.2510.20
2Teodora Nevland SikvelandÅlgård Orientering18.00+5.3515.00
3Mathea RødsetÅlgård Orientering19.11+6.4615.59
4Ylva NedrebøÅlgård Orientering19.59+7.3416.39
5Tea StokkelandÅlgård Orientering20.06+7.4116.45
6Lea StokkelandÅlgård Orientering20.50+8.2517.21
7Ida JansethÅlgård Orientering22.53+10.2819.04
8Anne Flatland BrekkenÅlgård Orientering28.45+16.2023.57
9Anna RisnesÅlgård Orientering28.47+16.2223.59
10Mari VølstadÅlgård Orientering30.00+17.3525.00
11Kaia PedersenÅlgård Orientering31.59+19.3426.39
12Helene SalvesenÅlgård Orientering32.03+19.3826.42
Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringikke startet
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orienteringikke startet
Elida SætevikNOTEAMikke startet
Hanna VølstadÅlgård Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor