Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, Finale
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 21 oktober 2019

Klasser: Visa alla | D 15-16 | H 15-16 | D17- Lang | H17- Lang | D17- Kort | H17- Kort | C-Åpen | D/H 11-14

D 15-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb31.37
2Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb31.46+0.09
3Vilmer NybergAsker Skiklubb59.34+27.57
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

D17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin SørensenEiker OL58.20
2Maria BrodinFossum IF1.35.54+37.34
3Anna BrodinSevedalen1.49.22+51.02

H17- Lang

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK48.52
2Ivar LundanesTyrving IL53.13+4.21
3Torkil Eide SolstadTyrving IL53.18+4.26
4Espen JakobsenTyrving IL54.54+6.02
5Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL55.56+7.04
6Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.05.49+16.57
7Erik ThorssonTyrving IL1.06.06+17.14
8Daniel RoosAttunda OK1.08.39+19.47
9Pål SkogedalAsker Skiklubb1.21.38+32.46
10Christian GrotnesTyrving IL1.22.08+33.16
11Tibor VáriSturla, IF1.45.30+56.38
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Kjell Jarle GausemelRøyken OLdiskvalifisert
Eirik Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
Svein GranerudAsker Skiklubbikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet

D17- Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline AndersenTyrving IL33.42
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb49.50+16.08
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.09.01+35.19
Ann-Mari LeivannRøyken OLdiskvalifisert

H17- Kort

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads Dahl33.14
2Arne FossheimAsker Skiklubb36.26+3.12
3Per Magnus DahlElverum OK36.27+3.13
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38.45+5.31
5Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL38.46+5.32
6Roger WiikSturla, IF38.47+5.33
7Håkon LøvliAsker Skiklubb42.14+9.00
8Harald HeiaasRøyken OL53.52+20.38
9Are FlåganAsker Skiklubb54.35+21.21
10Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb54.52+21.38
11Hallvard KorenOK Moss55.37+22.23
12Kjetil Hannevig RuudAsker Skiklubb1.07.44+34.30
13Tom GrettebergBotne SK1.13.10+39.56
14Haakon DolvenAsker Skiklubb1.13.48+40.34
15Hasse BergstrømTyrving IL1.17.25+44.11
16Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.19.45+46.31
17Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.21.15+48.01
18Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.49.28+1.16.14
Kai Tore BreilandRøyken OLdiskvalifisert
Bjørn BendiktsenKonnerud ILikke startet
Jan Anders IstadAsker Skiklubbikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet

C-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27.22
2Marlene KeilholzRøyken OL1.34.20+1.06.58
3 Jacquline PiepiorkaRøyken OL1.43.25+1.16.03
Aylin ArvesenRøyken OLikke startet

D/H 11-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunde TumelionisFossum IF27.00
2Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb37.40+10.40
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb41.09+14.09
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb41.10+14.10
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor