Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, Løp 3
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 7 oktober 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (2 svar)

D 15-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.40

D17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria BrodinFossum IF1.29.48
2Anna BrodinSevedalen1.32.32+2.44
Anna GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17- Lang

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ivar LundanesTyrving IL48.13
2Anders TiltnesTyrving IL48.40+0.27
3Martin VisterTyrving IL49.39+1.26
4Torkil Eide SolstadTyrving IL50.24+2.11
5Johan SvedbergHeming Orientering52.23+4.10
6Johan MichelsenFossum IF56.55+8.42
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb57.33+9.20
8Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.00.57+12.44
9Per WiréhnAsker Skiklubb1.01.47+13.34
10Christian GrotnesTyrving IL1.01.59+13.46
11Henrik Drange RuudRøyken OL1.04.56+16.43
12Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.07.42+19.29
13Svein GranerudAsker Skiklubb1.08.30+20.17
14Håvard HågårdKonnerud IL1.15.05+26.52
15Tibor VáriSturla, IF1.25.23+37.10
16Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.26.36+38.23
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Pål SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
David GottfridssonLillomarka OLdiskvalifisert
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Øystein SørensenEiker OLikke startet

D17- Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny BaklidKonnerud IL44.12
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb57.19+13.07
3Isa HeggedalKonnerud IL58.07+13.55
4Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.14.14+30.02
Kristin SletnerIL GeoFormdiskvalifisert

H17- Kort

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein HoloFossum IF39.57
2Roger WiikSturla, IF44.33+4.36
3Arne FossheimAsker Skiklubb46.17+6.20
4Eivind HoffTyrving IL46.26+6.29
5Jon Arvid FossumAsker Skiklubb49.24+9.27
6Harald HeiaasRøyken OL50.24+10.27
7Gjermund GravirAsker Skiklubb52.26+12.29
8Mads Dahl52.59+13.02
9Vidar StrandLierbygda OL53.01+13.04
10Jan Anders IstadAsker Skiklubb53.29+13.32
10Håkon LøvliAsker Skiklubb53.29+13.32
12Bjørn BendiktsenKonnerud IL55.57+16.00
13Tom GrettebergBotne SK58.25+18.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Hallvard KorenOK Moss1.02.23+22.26
15Are FlåganAsker Skiklubb1.09.35+29.38
16Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.11.29+31.32
17Hasse BergstrømTyrving IL1.14.53+34.56
18Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.32.41+52.44
Morten JohannessenRøyken OLbrutt
Egil HusethKamp/Vestheim IFikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet

C-Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigIL GeoForm29.31
2Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb38.19+8.48
3Haakon DolvenAsker Skiklubb47.59+18.28
4Sharon BroadwellIL GeoForm49.14+19.43

D/H 11-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunde TumelionisFossum IF30.36
2Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb38.12+7.36
3Mikkel RastadAsker Skiklubb38.54+8.18
4Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb48.02+17.26
Sivert KnutheimSturla, IFdiskvalifisert
Ingar Aarvik-HansenSturla, IFdiskvalifisert
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor