Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjellgeita

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjellgeita
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 29 september 2019

Klasser: Visa alla | Fjellkillingen | Damer 4 km | Herrer 4 km | Damer 6 km | Herrer 6 km | Herrer 11 km

Fjellkillingen nybegynner

1 840 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aurora AasenEmblem IL35.1819.11
0Teodor AasenEmblem IL43.0423.24
0Henrik Holberg AlnesEmblem IL59.2032.14
0Emil BalonVelledalen IL31.5817.22
0Oline Ramstad BjørsholEmblem IL35.1719.10
0Johan FauskeVelledalen IL28.3815.33
0Sofie FauskeVelledalen IL29.0215.46
0Iver Foss-DahlbergEmblem IL52.5628.46
0Noah FursethEmblem IL43.0923.27
0Johanne Godø GjerdahlEmblem IL43.1523.30
0Margaret GjerdahlEmblem IL42.3323.07
0Olava GjerdahlBerger Svelvik43.0023.22
0Sunniva Marie Wiik HareideEmblem IL57.4131.20
0Milian Helland NessEmblem IL53.3729.08
0Live HenriksenEmblem IL43.1523.30
0Magnus Øye HjellbrekkeØrsta IL52.1628.24
0Odin Øye HjellbrekkeØrsta IL52.1628.24
0Tora Øye HjellbrekkeØrsta IL53.3329.06
0Synne HøylandEmblem IL35.0619.04
0Mathias IndrebøEmblem IL33.4618.21
0Iben Olin LervågVelledalen IL48.5926.37
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL28.4415.36
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL49.4527.02
0Jonas SchjølbergEmblem IL52.5628.46
0Lukas SchjølbergEmblem IL1.07.0636.28
0Marit Linnea SchjølbergEmblem IL33.0217.57
0Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF38.2520.52
0Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF39.0021.11
0Aline Ramsevik TeigeneEmblem IL1.09.3937.51
0Andreas TorgersenEmblem IL56.0630.29
0Theodor TorgersenEmblem IL51.2927.58
0Noah TryggestadEmblem IL51.5228.11
Sigurd FauskeVelledalen ILikke startet
Linus Foss-DahlbergEmblem ILikke startet

Damer 4 km

4 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelia HoleneEmblem IL52.0812.22
2Julie DrønnesundEmblem IL1.11.24+19.1616.57
3Sofie SjåholmMolde og Omegn IF1.11.57+19.4917.05
4Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL1.34.15+42.0722.23
5Janne HainkMolde og Omegn IF2.36.48+1.44.4037.14
6Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF2.36.50+1.44.4237.15
7Elly WestadMolde og Omegn IF2.36.54+1.44.4637.16
8Kari Elin BjørnøyMolde og Omegn IF2.37.08+1.45.0037.19
Marie Ramsevik TeigeneEmblem ILdiskvalifisert
Line TryggestadEmblem ILdiskvalifisert
Frida Marti ØveråsMolde og Omegn IFdiskvalifisert
Lene HainkMolde og Omegn IFbrutt
Ingeløv TronstadVelledalen ILikke startet
Tyra TronstadVelledalen ILikke startet

Herrer 4 km

4 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Even HatlemarkVelledalen IL59.4514.11
2Knut Even HoleFørde IL1.00.45+1.0014.25
3Jon Thomas SchjølbergEmblem IL1.07.16+7.3115.58
4Øystein DahleMolde og Omegn IF1.08.08+8.2316.11
Mateusz BalonVelledalen ILdiskvalifisert
Johannes IndrebøEmblem ILdiskvalifisert
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem ILdiskvalifisert

Damer 6 km

6 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNydalens SK56.328.56
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL57.49+1.179.08
3Pernille Ibsen LervågVelledalen IL1.04.19+7.4710.10
4Anja HoleFørde IL1.14.08+17.3611.43
5Anja HainkMolde og Omegn IF1.14.28+17.5611.46
6Marianne FløttumVelledalen IL1.19.18+22.4612.32
7Helga HaverstadLierbygda OL1.30.59+34.2714.23
8Janita SkogengEmblem IL1.34.13+37.4114.54
Maren NorderudTyrving ILdiskvalifisert
Silje SelsengLierbygda OLdiskvalifisert
Marta UlvensøenEmblem ILdiskvalifisert

Herrer 6 km

6 320 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF58.129.12
2Halgeir DahleMolde og Omegn IF1.04.25+6.1310.11
3Kristoffer StenstadEmblem IL1.04.55+6.4310.16
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.14.15+16.0311.44
5Arunas RazickasEmblem IL1.14.20+16.0811.45
6Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF1.15.07+16.5511.53
7Knut Vidar SiemMolde og Omegn IF1.16.44+18.3212.08
8Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.19.34+21.2212.35
9Torgeir StrandFana IL1.20.02+21.5012.39
10Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.20.07+21.5512.40
11Frank DrønnesundEmblem IL1.29.30+31.1814.09
12Knut OpdalMolde og Omegn IF1.38.46+40.3415.37
13Audun ÅrøenEmblem IL1.39.34+41.2215.45
14Geir NilsenEmblem IL1.46.20+48.0816.49
15Harald HjellbrekkeFørde IL1.46.22+48.1016.49
Hans Gunnar HøylandEmblem ILdiskvalifisert
Karl Inge KrogsethagenNOTEAMdiskvalifisert
Idar Auflem ØyeØrsta ILdiskvalifisert
Haakong EgelandNOTEAMikke startet
Svein SørlandEmblem ILikke startet

Herrer 11 km

10 630 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus GladEmblem IL1.28.498.21
2Åsmund SteenEmblem IL1.29.10+0.218.23
3Sven NylundMolde og Omegn IF1.30.17+1.288.29
4Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL1.31.08+2.198.34
5Jan Magne SolibakkeEmblem IL1.35.14+6.258.57
6Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.35.16+6.278.57
7Joar GjerdahlKonnerud IL1.53.36+24.4710.41
8Andreas DalenEmblem IL2.07.01+38.1211.56
Gunnar IndrebøEmblem ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor