Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 8 september 2019

C-åpen

1 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle TronstadVelledalen IL18.0411.57
2Tobias Ibsen LervågVelledalen IL18.33+0.2912.17
3Ingeløv TronstadVelledalen IL19.53+1.4913.10
4Øystein FauskeVelledalen IL20.05+2.0113.18
5Cecilie NaustengVelledalen IL21.35+3.3114.17
6Anita E. HoleFørde IL26.24+8.2017.29
7Arin AngvikEmblem IL31.33+13.2920.53
Tyra TronstadVelledalen ILikke startet

D-12N

1 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF22.5817.56
0Sofie FauskeVelledalen IL36.1728.20
0Margaret GjerdahlEmblem IL27.1021.13
0Sunniva Marie Wiik HareideEmblem IL27.1921.20
0Tiril HatlemarkVelledalen IL34.2926.56
0Tora Øye HjelbrekkeØrsta IL31.0024.13
0Silje Heggheim JensenEmblem IL26.1220.28
0Iben Olin LervågVelledalen IL23.4518.33
0Mariell NaustengVelledalen IL21.3316.50
0Marit Linnea SchjølbergEmblem IL24.5119.24
0Aline Ramsevik TeigeneEmblem IL38.4830.18
0Alma TronstadVelledalen IL21.0016.24
0Eira TronstadVelledalen IL21.0216.25
Johanne Godø GjerdahlEmblem ILikke startet

D11-12

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL17.2811.34
2Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL23.19+5.5115.26
3Elivira KlokkEmblem IL28.04+10.3618.35
4Emma DrønnesundEmblem IL46.10+28.4230.34

D13-14

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DrønnesundEmblem IL50.0819.53
2Cornelia HoleneEmblem IL1.05.05+14.5725.49

D15-16

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL52.4514.31
2Anja HoleFørde IL1.04.57+12.1217.53
Serine Skogeng ReitenEmblem ILdiskvalifisert

D17-20

5 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren NorderudTyrving IL1.14.2513.57
2Maria Ulseth SylteFreidig1.19.44+5.1914.57
3Sofie SjåholmMolde og Omegn IF1.41.53+27.2819.06

D50

3 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL1.04.1017.40
2Janita SkogengEmblem IL1.07.50+3.4018.41

H-12N

1 280 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ola Indset BruntonVelledalen IL28.4322.26
0Johan FauskeVelledalen IL35.4927.58
0Sigurd FauskeVelledalen IL36.3928.37
0Iver Foss-DahlbergEmblem IL19.5015.29
0Henrik HatlemarkVelledalen IL34.1326.43
0Magnus Øye HjelbrekkeØrsta IL29.0222.40
0Odin Øye HjelbrekkeØrsta IL29.0422.42
0Sturla August IdlandEmblem IL26.3620.46
0Børge KlokkEmblem IL27.1521.17
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL34.5327.15
0Andreas NaustengVelledalen IL21.4016.55
0Millian Helland NessEmblem IL16.1612.42
0Jonas SchjølbergEmblem IL24.3919.15
0Lukas SchjølbergEmblem IL24.5619.28
0Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL16.3712.58
0Ulrik K SolibakkeEmblem IL32.2825.21
0Jon Sæle BakkeVelledalen IL18.1314.13
0Andreas TorgersenEmblem IL16.1012.37
0Theodor TorgersenEmblem IL11.329.00
0Noah TryggestadEmblem IL14.2111.12

H11-12

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Teigene JohanssenEmblem IL29.5219.46

H13-14

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL59.2123.33

H40

5 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF57.1110.43
2Arunas RazickasEmblem IL1.09.19+12.0813.00
3Fredrik IdlandEmblem IL1.13.43+16.3213.49
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.20.45+23.3415.09
5Lars Even HatlemarkVelledalen IL1.31.40+34.2917.11
6Frank DrønnesundEmblem IL1.38.31+41.2018.29
Øystein BakkeVelledalen ILbrutt

H50

4 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.02.4913.44
2Roar ReitenEmblem IL1.13.10+10.2116.00
3Knut OpdalMolde og Omegn IF1.17.58+15.0917.03

H60

3 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandFana IL52.1614.23
2Harald HjellbrekkeFørde IL1.04.23+12.0717.44
3Audun ÅrøenEmblem IL1.04.50+12.3417.51
4Geir NilsenEmblem IL1.12.04+19.4819.51

H70

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn HeggemHalsa IL41.4716.34

D21

5 330 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Audhild Bakken RognstadEmblem ILikke startet

H21

6 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven NylundMolde og Omegn IF1.02.009.30
2Kristoffer StenstadEmblem IL1.24.01+22.0112.53
3Alastair BruntonVelledalen IL1.26.22+24.2213.14
4Harald Godø GjerdahlEmblem IL1.33.21+31.2114.19
5Anders SætersmoenEmblem IL1.34.33+32.3314.30
Markus GladEmblem ILikke startet

A-Åpen

2 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL29.0911.34
2Bernt Are LervågVelledalen IL38.56+9.4715.26
3Idar Auflem ØyeØrsta IL39.00+9.5115.28
4Knut Even HoleFørde IL39.45+10.3615.46
5Jon Thomas SchjølbergEmblem IL56.40+27.3122.29
6Jan Magne SolibakkeEmblem IL57.08+27.5922.40
7May Britt DrønnesundEmblem IL1.03.53+34.4425.21
8Rune KrogsethEmblem IL1.09.17+40.0827.29
9Marianne FløtumVelledalen IL1.25.56+56.4734.06

H90

1 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karstein SørlandEmblem IL39.0825.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor