Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Haustsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Haustsprinten
Arrangørorganisasjon: Velledalen IL
Dato: søndag 1 september 2019

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Inger Halldis Kurseth TandstadVelledalen IL48.51

D -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vilja FuglemEmblem IL27.18
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF51.07
Eir SkredeVelledalen IL1.01.53
Marie Skytterholm StandalEmblem IL45.39
Tora Øye HjellbrekkeØrsta IL1.08.56
Mariell NaustengetVelledalen IL34.20
Sofie Fløttum FauskeVelledalen IL28.23
Marte DahleMolde og Omegn IFdiskvalifisert

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elvira Kristine IdlandEmblem IL54.12
Lilly AndreassenVelledalen ILdiskvalifisert

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cornelia HoleneEmblem IL21.30
2Elida FuglemEmblem IL23.25+1.55

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oleanne Øye HoleVelledalen IL40.15
2Lovise BøeVelledalen IL40.19+0.04

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg SkogenVelledalen IL55.22
2Kirsti RaustølMolde og Omegn IF1.00.02+4.40

D 17-B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina FuglemEmblem IL25.45
2Cecilie NaustengetVelledalen IL37.01+11.16
3Marianne FløttumVelledalen IL43.39+17.54
4Barbro HoleneEmblem IL45.17+19.32
5Anlaug LervågVelledalen IL49.20+23.35
6Lillian NykremVelledalen IL1.01.19+35.34

H -10

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sigve FuglemEmblem IL29.41
Magnus Øye HjellbrekkeØrsta IL40.43
Odin Øye HjellbrekkeØrsta IL1.08.22
Andreas NaustengetVelledalen IL35.13
Børge Klokk IdlandEmblem IL58.00
Lukas SchjølbergEmblem IL48.36
Jonas SchjølbergEmblem IL45.46
Theodor BonesmoVelledalen IL40.41
Johan Fløttum FauskeVelledalen IL40.24
Sigve Elias Holmen SvindsethVelledalen IL40.17
Sturla August IdlandEmblem IL30.30
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL27.50
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL18.01
Ola Leichty DrotninghaugVelledalen ILdiskvalifisert
Emil BalonVelledalen ILdiskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Øystein DahleMolde og Omegn IF24.56
Tobias WestadMolde og Omegn IF33.43
Heine FuglemEmblem IL24.26

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Skytterholm StandalEmblem IL23.09
2Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL38.40+15.31

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ånund Olav EngvikKårvåg IL34.09

H 17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Ole FuglemEmblem IL34.53
2Sven NylundMolde og Omegn IF35.26+0.33
3Alastair BruntonVelledalen IL40.18+5.25
4Halgeir DahleMolde og Omegn IF41.00+6.07
5Fredrik IdlandEmblem IL42.15+7.22
6Lars Roger LundanesEmblem IL42.49+7.56
7Per Magne DrotninghaugVelledalen IL43.09+8.16
8Terje SkredeVelledalen IL43.28+8.35
9Lars Even HatlemarkVelledalen IL49.19+14.26
10Henning TandstadVelledalen IL52.07+17.14
11Harald HjellbrekkeFørde IL54.14+19.21
12Geir NilsenEmblem IL56.43+21.50
13Mateusz BalonVelledalen IL58.12+23.19
Lars EngvikKårvåg ILdiskvalifisert
Henning Osnes TeigeneEmblem ILdiskvalifisert
Fredrik Nupen HansenVelledalen ILdiskvalifisert

H 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Thomas SchjølbergEmblem IL30.26
Jens Birger LervågVelledalen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor