Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EOK treningsløp Gaudland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EOK treningsløp Gaudland
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 8 april 2019

D 10-12 Kort lett

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK20.0511.48
2Ada C StokkelandEgersund OK25.43+5.3815.07

D 13-14 Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK53.5022.25
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.19.11+25.2132.59

H 13-14 Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Odin HorpestadEgersund OKdiskvalifisert
Samuel A StokkelandEgersund OKbrutt

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK46.5314.12
2Julie PuntervoldEgersund OK1.12.23+25.3021.56
3Monica HorpestadEgersund OK1.14.17+27.2422.30
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK54.0411.45

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1.02.0018.47
2Olav HellandEgersund OK1.04.41+2.4119.36
3Jan HetlandEgersund OK1.13.23+11.2322.14
4Steinar HorpestadEgersund OK1.14.22+12.2222.32
5Bjørn Tore AaseEgersund OK1.19.16+17.1624.01
6Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK1.31.26+29.2627.42

Herrer - lang løype

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir FrøytlogEgersund OK50.1910.56
2Kenneth MydlandEgersund OK53.54+3.3511.43
3Gunnar PettersonEgersund OK56.05+5.4612.11
4Edvin AakreEgersund OK56.40+6.2112.19
5Nils Tore PuntervoldEgersund OK59.21+9.0212.54
6Sturla StokkelandEgersund OK59.54+9.3513.01
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Fotland KolstøEgersund OK24.2827.11
2William TorstensenEgersund OK24.39+0.1127.23
Vilde PuntervoldEgersund OKikke startet

Herrer kort

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK46.4727.31
2Arne BrandsbergEgersund OK1.19.08+32.2146.32

Damer kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK49.4520.43
2Inger Skretting OpstadEgersund OK58.05+8.2024.12

H 15-16 Mellom

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor