Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Emblemsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Emblemsprinten
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 26 mai 2019

Råtass

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emil BalonVelledalen IL26.5520.42
0Oline Ramstad BjørsholEmblem IL24.5719.11
0Irja Øye DavidsenØrsta IL30.5823.49
0Emma DrønnesundEmblem IL26.2720.20
0Margaret Godø GjerdahlEmblem IL24.2618.47
0Sunniva Marie Wiik HareideEmblem IL31.1324.00
0Magnus Øye HjellbrekkeØrsta IL31.1624.03
0Odin Øye HjellbrekkeØrsta IL28.0321.34
0Daniel HoleneEmblem IL14.0810.52
0Synne HøylandEmblem IL33.3225.47
0Milian Helland NessEmblem IL18.1914.05
0Johannes RaftesethEmblem IL30.2323.22
0Aline Ramsevik TeigeneEmblem IL33.2125.39
0Andreas TorgersenEmblem IL18.0613.55
0Idar Auflem ØyeØrsta IL47.2836.30

Kort

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Rune RaftesethEmblem IL16.2110.13
2May Britt DrønnesundEmblem IL20.03+3.4212.31
3Theodor TorgersenEmblem IL20.30+4.0912.48
4Julie DrønnesundEmblem IL23.35+7.1414.44
5Cecilie TryggestadEmblem IL25.18+8.5715.48
6Line TryggestadEmblem IL26.16+9.5516.25
7Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL27.18+10.5717.03
8Noah TryggestadEmblem IL29.37+13.1618.30
9Sivert MørchEmblem IL31.47+15.2619.51
10Karstein SørlandEmblem IL53.34+37.1333.28

Mellom

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald Godø GjerdahlEmblem IL24.4510.18
2Mateusz BalonVelledalen IL26.55+2.1011.12
3Cornelia HoleneEmblem IL27.43+2.5811.32
4Marit Sylte LundanesEmblem IL29.03+4.1812.06
5Magnus Skytterholm StandalEmblem IL36.06+11.2115.02
6Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL36.40+11.5515.16
7Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL38.46+14.0116.09

Lang

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL22.427.34
2Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF23.28+0.467.49
3Christer JensenEmblem IL26.53+4.118.57
4Vilde Årøen LykkeEmblem IL27.21+4.399.07
5Hallvard TyldumEmblem IL28.41+5.599.33
6Arunas RazickasEmblem IL33.15+10.3311.05
7Robert MørchEmblem IL34.27+11.4511.29
8Frank DrønnesundEmblem IL37.59+15.1712.39
9Harald HjellbrekkeFørde IL38.45+16.0312.55
10Geir NilsenEmblem IL44.58+22.1614.59
Hans Gunnar HøylandEmblem ILdiskvalifisert
Audun ÅrøenEmblem ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor