Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Jønnbu, Lifjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Jønnbu, Lifjell
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: onsdag 5 juni 2019

A-løype

3 050 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Steinar RagvinBø OL29.259.38
2Asbjørn BygglandHøydalsmo30.12+0.479.54
3Eivind Frode RindeBø OL42.47+13.2214.01
4Anders FossøyNOL50.35+21.1016.35
5Jarle BotnenBø OL51.12+21.4716.47
6Jon KvisliBø OL52.43+23.1817.17
7Martin  KristensenBø OL1.00.40+31.1519.53
8Ola StålbergBø OL1.09.42+40.1722.51
9Tone NilsenBø OL1.14.56+45.3124.34
Petter LøeNOLdiskvalifisert
Per Christian HagenBø OLbrutt
Eirik Holth JohannessenRøykenutenfor konkurranse

C-løype

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute SolbergBø OL39.1419.37
2Henrik RomnesBø OL46.56+7.4223.28
Jon  SolbergBø OLdiskvalifisert
Rune RomnesBø OLdiskvalifisert

N-løype

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Josefine IstadBø OL53.0337.53
0Signe Kristine OrkåsBø OL53.1037.58
Martine IstadBø OLutenfor konkurranse
Nina Beate OrkåsBø OLutenfor konkurranse

A-løype kort

1 875 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore HåndstadBø OL33.4417.59
2Synne KleivenBø OL53.23+19.3928.28
3Ralph StålbergBø OL55.07+21.2329.23
4Trude HarstadBø OL58.16+24.3231.04
5Sondre Harstad RindeBø OL58.28+24.4431.10
Halvor GåraBø OLutenfor konkurranse
Synnøve DalvaBø OLutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival