Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdsløpene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpene
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 4 mai 2019

D -10

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tuva Dahl BorkamoNotodden OL33.5524.24
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn29.4121.21
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.228.10

D 11-12

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniella GjoneSandefjord OK14.3610.25
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL16.27+1.5111.45
3Marte EgerKongsberg OL16.52+2.1612.02
4Frida HopeModum OL25.48+11.1218.25
Tuva BredholtKongsberg OLikke startet

D 13-14

2 260 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Aakre LeistadSkien OK27.2312.06
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL30.38+3.1513.33
3Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL30.47+3.2413.37
4Pernille ZagarLarvik OK33.27+6.0414.48
5Iril RingheimLarvik OK35.22+7.5915.38
6Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL38.54+11.3117.12
7Agathe BrathagenLarvik OK39.06+11.4317.18
8Maren Sofie FremstadLarvik OK43.06+15.4319.04
9Johanne StorhaugKonnerud IL44.52+17.2919.51
10Ingrid LestebergKongsberg OL49.20+21.5721.49
11Annika van RaaijHedrum OL51.24+24.0122.44
12Marthe Graff-WiikSturla, IF1.01.13+33.5027.05
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILdiskvalifisert
Hanna SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert

D 15-16

3 040 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL37.3312.21
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn40.06+2.3313.11
3Mina Akiko JohnsenSturla, IF41.18+3.4513.35
4Synne SandvenNotodden OL42.07+4.3413.51
5Marie KvarmeSturla, IF46.53+9.2015.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Konstanse MoholthKongsberg OL48.11+10.3815.50
7Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn53.46+16.1317.41
8Maria GrovanOL Tønsberg og omegn54.33+17.0017.56
9Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL55.25+17.5218.13
10Hedda SpangbergKonnerud IL57.40+20.0718.58
11Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.04.23+26.5021.10
12Ingrid MobråthenBotne SK1.04.35+27.0221.14
13Tiril KihleKonnerud IL1.06.21+28.4821.49
14Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.07.24+29.5122.10
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Ingvild GustafssonKongsberg OLikke startet

D 17-C

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Skatvedt StensrudOK Horten20.0614.21
2Kari BergLarvik OK30.08+10.0221.31

D 17-18

3 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL39.1211.06
2Iselin SørensenSturla, IF47.32+8.2013.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Elise AusenPorsgrunn OL49.52+10.4014.07
4Oda Isnes TyseEiker OL52.45+13.3314.56
5Solveig Moen LetmolieEiker OL57.18+18.0616.13
6Ine InstanesSturla, IF59.30+20.1816.51
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn59.46+20.3416.55
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Ingeborg KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet

D 19-20

4 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL51.3912.12

D 21-

4 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine GulliksenBækkelagets SK47.3510.27
2Lene Godager KaasBækkelagets SK52.14+4.3911.28
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK54.36+7.0112.00
4Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.04.04+16.2914.04
5Emilie WestinNydalens SK1.04.42+17.0714.13
Stefani PopovaHadeland OLdiskvalifisert
Silje Borge HoviSkien OKdiskvalifisert
Benedicte Wiig BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 21 AK

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva Nergaard BergStokke IL26.4214.25
2Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL37.26+10.4420.14
3Anne Berg GjølbergLarvik OK41.38+14.5622.30

D 35-

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun AnkjellNordreisa IL1.14.5917.43
2Anne Marthe PeveriEiker OL1.22.56+7.5719.36
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.24.27+9.2819.57

D 40-

3 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL43.3812.21
2Turid Zagar NesLarvik OK53.24+9.4615.07
3Hannele TonnaAsker Skiklubb54.00+10.2215.17
4Monica BerglundRingerike OL54.10+10.3215.20
5Gry AakreSkien OK1.12.38+29.0020.34

D 45-

3 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK32.1010.34
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL41.01+8.5113.29
3Sara MathisenPorsgrunn OL43.11+11.0114.12
4Veslemøy SolbergKonnerud IL48.29+16.1915.56
5Anette Kjærås FiringAndebu IL50.19+18.0916.33
6Synnøve NybøKonnerud IL52.59+20.4917.25
7Rikke Kristin GåsholtHedrum OL54.53+22.4318.03
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL57.08+24.5818.47
9Mai Britt BjørkSandefjord OK1.03.21+31.1120.50
10Lenka WestinPorsgrunn OL1.03.44+31.3420.57
11Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.08.22+36.1222.29
12Kristin EgerKongsberg OL1.10.49+38.3923.17
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet

D 50-

2 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK36.0313.39
2Tove HeimdalKonnerud IL38.35+2.3214.36
3Astrid BrevikStokke IL42.56+6.5316.15
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL46.48+10.4517.43
5Hilde VassendPorsgrunn OL48.35+12.3218.24
6Mette SpangbergKonnerud IL55.08+19.0520.53
7Merete UndelandSturla, IF1.09.19+33.1626.15
8Charlotte SkourupSturla, IF1.12.05+36.0227.18

D 55-

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL28.0815.12
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL50.55+22.4727.31
3Turid VongravenSkien OK1.00.00+31.5232.25

D 60-

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK29.2115.51
2Turid GiilRond OL43.56+14.3523.44

D 65-

1 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger NergaardStokke IL38.0620.35
2Aud KjemperudEiker OL40.47+2.4122.02
3Grethe Lill RyengSturla, IF55.19+17.1329.54
4Randi HansenStokke IL56.23+18.1730.28
5Elisabeth RødAndebu IL58.32+20.2631.38
6Helga PeveriEiker OL58.42+20.3631.43
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

1 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK31.0123.08
2Gerd LangsethLarvik OK31.44+0.4323.40
3Gry Bruland VråleSturla, IF35.43+4.4226.39
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 75-

1 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL26.2919.45
2Eli KlovningPorsgrunn OL39.20+12.5129.21
3Hjørdis ØvreåsBotne SK58.54+32.2543.57
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H -10

1 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Alexander Gjein DybvikStokke IL16.5312.08
0Eirik LestebergKongsberg OL24.5017.51

H 11-12

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL9.587.07
2Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.27+1.298.10
3Magnus JevanordFossum IF12.00+2.028.34
4Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.17+2.198.46
5Jon StrandKongsberg OL14.08+4.1010.05
6Jan Olav BerganKongsberg OL15.09+5.1110.49
7Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20.30+10.3214.38
8Marcus WindvikSandefjord OK24.26+14.2817.27

H 13-14

2 260 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK20.489.12
2Rasmus BerglundRingerike OL25.58+5.1011.29
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.00+6.1211.56
4Mats JohnsenSturla, IF28.49+8.0112.45
5Per Noah SommerheinNydalens SK29.18+8.3012.57
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn30.31+9.4313.30
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31.05+10.1713.45
8Fredrik Fet AndersenKonnerud IL32.56+12.0814.34
9Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF37.15+16.2716.28
10Kristian Ekeberg FliidSkien OK37.57+17.0916.47
11August Hellerud SireKonnerud IL41.19+20.3118.16
12Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn41.55+21.0718.32
13Martin Gjein DybvikStokke IL52.15+31.2723.07
14Oskar HopeModum OL53.34+32.4623.42
15Jens WoldSturla, IF1.03.39+42.5128.09
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-18

4 230 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL39.509.25
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn40.39+0.499.36
3Cornelius BjørkSandefjord OK41.36+1.469.50
4Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn46.16+6.2610.56
5Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn48.18+8.2811.25
6Halvard KornmoPorsgrunn OL48.47+8.5711.31
7Henrik R HoltHedrum OL49.27+9.3711.41
8Jonas EikåsSandefjord OK49.50+10.0011.46
9Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn50.22+10.3211.54
10Johan Kristian UndelandSturla, IF58.38+18.4813.51
Åsmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 19-20

4 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL39.258.39
2Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn54.49+15.2412.02
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.00.19+20.5413.15
Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 15-16

3 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL39.3911.13
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL41.00+1.2111.36
3Halvor LøkenKongsberg OL41.46+2.0711.49
4Johan EgerKongsberg OL42.55+3.1612.09
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL43.57+4.1812.27
6Hallgeir BrevikStokke IL52.30+12.5114.52
7Mikkel BerglundRingerike OL55.56+16.1715.50
8Arne BerganKongsberg OL57.09+17.3016.11
9Benjamin GjoneSandefjord OK1.01.47+22.0817.30
Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-C

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tore DeinbollSturla, IFikke startet

H 21-

4 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL40.058.05
2Magnus SandvenSogndal IL42.12+2.078.31
3Sigurd Myhre AndreassenHalden SK48.08+8.039.43
4Eirik RavnanTyrving IL50.22+10.1710.10
5Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI50.24+10.1910.10
6Kenneth SandvoldEiker OL51.54+11.4910.29
7Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn55.06+15.0111.07
8Eirik LarsenSkien OK1.01.53+21.4812.30
9Harald HoviSkien OK1.04.00+23.5512.55
10Robert FredriksenNotodden OL1.25.51+45.4617.20

H 21 AK

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Snorre SlokvikNotodden OL50.5319.16
2Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.00.40+9.4722.58

H 35-

4 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir SommerheinOK Horten57.5112.42

H 40-

4 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll40.499.38
2Eivind TonnaAsker Skiklubb45.03+4.1410.39
3Ola LestebergKongsberg OL47.32+6.4311.14
4Lars BerglundRingerike OL49.12+8.2311.37
5Hallvard KorenOK Moss53.35+12.4612.40

H 45-

3 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd StrandKongsberg OL33.069.22
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.45+5.3910.58
3Kjell WestinPorsgrunn OL40.05+6.5911.21
4Asgeir FremstadLarvik OK41.30+8.2411.45
5Stig MellingRingerike OL41.50+8.4411.51
6Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg42.39+9.3312.04
7Tore H. HvidebergOK Skeidi43.55+10.4912.26
8Tor RingstadHedrum OL45.49+12.4312.58
9Anders SollienOL Toten-Troll46.37+13.3113.12
10Espen RøsteKongsberg OL54.44+21.3815.30
11Bjørn LiePorsgrunn OL1.02.38+29.3217.44
12Eelco van RaaijHedrum OL1.13.39+40.3320.51
13Kenneth DybvikStokke IL2.02.51+1.29.4534.48

H 50-

3 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK30.4310.06
2Syver LøkenKongsberg OL30.59+0.1610.11
3Arne DirdalLarvik OK33.34+2.5111.02
4Håvard HalvorsenKonnerud IL37.19+6.3612.16
5Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL37.22+6.3912.17
6Per Øivind EgerKongsberg OL39.03+8.2012.50
7Christian JomaasFossum IF39.11+8.2812.53
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL39.58+9.1513.08
9Bjørn Idar SætranIF Trauma41.52+11.0913.46
10Atle WølloKongsberg OL46.45+16.0215.22
11Espen JohnsenHedrum OL49.44+19.0116.21
12Rune SørensenSturla, IF52.49+22.0617.22
13Haakon PettersenSandefjord OK1.11.34+40.5123.32
14Harald OmlandSkien OK1.16.15+45.3225.04
15Karl Anton UndelandSturla, IF1.42.06+1.11.2333.35
Jon Erik KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Per GustafssonKongsberg OLikke startet

H 55-

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger WiikSturla, IF28.0210.37
2Arne KristensenStokke IL32.42+4.4012.23
3Geir Holm GundersenKonnerud IL32.52+4.5012.26
4Gunnar HopeModum OL37.55+9.5314.21
5Morten AndresenOK Skeidi46.11+18.0917.29
Terje GullordGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 60-

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF21.2811.36

H 65-

1 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik LindstrømModum OL25.1513.38
2Per Chr. HagenBø OL25.38+0.2313.51
3Ragnar Niemi BergStokke IL29.47+4.3216.05
4Hugo ChristensenNotodden OL30.17+5.0216.22
5Elling AakreAndebu IL30.30+5.1516.29
6Sveinung RekaaNotodden OL33.04+7.4917.52
7Rolf LundeEiker OL36.36+11.2119.47
8Martin NaufHedrum OL41.20+16.0522.20
9Eilef LandsverkSkien OK52.10+26.5528.11

H 70-

1 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Roar BakkenEiker OL23.2512.39
2Kay JørgensenPorsgrunn OL26.02+2.3714.04
3Dag Rønning JensenOL Trollo26.42+3.1714.25
4Ragnar HillestadLardal OL26.49+3.2414.29
5Runar KittilsenStokke IL27.39+4.1414.56
6Atle RemmePorsgrunn OL29.11+5.4615.46
7Jakob KløverødPorsgrunn OL29.29+6.0415.56
7Rolf GjølbergLarvik OK29.29+6.0415.56
9Paul SkjakerHadeland OL30.27+7.0216.27
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL31.12+7.4716.51
11Henning GaarderKonnerud IL37.57+14.3220.30
12Brede Høibak GundersenRingerike OL38.11+14.4620.38
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK40.55+17.3022.07

H 75-

1 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank EliassenSandefjord OK20.3015.17
2Arne KristensenStokke IL22.21+1.5116.40
3Lars Martin GjeinStokke IL22.23+1.5316.42
4Per Øystein AndersenLarvik OK23.28+2.5817.30
5Thorolf TrolsrudBotne SK24.58+4.2818.37
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK26.01+5.3119.24
7Magne KlovningPorsgrunn OL27.37+7.0720.36
8Magnar ØvreåsBotne SK27.48+7.1820.44
9Hans Petter JevanordRingsaker OK29.18+8.4821.51
10Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL30.31+10.0122.46
11Lasse VråleSturla, IF39.09+18.3929.12

H 80-

1 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK27.3420.34
2Stein KorenOK Moss30.19+2.4522.37
3Steinar RuudKonnerud IL37.52+10.1828.15

Åpen A

3 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL33.379.31
2Kjetil KarlsenTeam Jeløy42.31+8.5412.02
3Henrik WennerstrandPorsgrunn OL52.43+19.0614.56
4Mona HoltePorsgrunn OL1.05.42+32.0518.36
5Truls FjeldstadPorsgrunn OL1.09.07+35.3019.34
6Håkon BergStokke IL1.11.23+37.4620.13
7Morten VogtKonnerud IL1.29.20+55.4325.18
8Johan Ludvig HolstNOTEAM1.59.36+1.25.5933.52
9Morten HolstNOTEAM1.59.40+1.26.0333.53
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

Åpen B

2 260 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lundin BerganKongsberg OL34.5515.26
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL35.28+0.3315.41
3Ida BredholtKongsberg OL36.15+1.2016.02
4Kjersti GullordGjø-Vard OL37.29+2.3416.35
5Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL37.54+2.5916.46
6Kristin Sæthre SørensenSturla, IF38.40+3.4517.06
7Asbjørn BratthagenLarvik OK39.15+4.2017.22
8Anders JohnsenSturla, IF39.39+4.4417.32
9Ellen Horni-JohnsenSturla, IF39.41+4.4617.33
10Marit-Elin IdenTeam Jeløy40.01+5.0617.42
11Linda BratthagenLarvik OK41.55+7.0018.32
12Katrine van RaaijHedrum OL42.32+7.3718.49
13Pål PedersenKonnerud IL43.07+8.1219.04
14Sigrun GjoneSandefjord OK43.49+8.5419.23
15Hilde MoholthKongsberg OL50.48+15.5322.28
16Gro SandKongsberg OL52.19+17.2423.08
17Georg EllilaNOTEAM52.32+17.3723.14
18Mie ZagarLarvik OK57.44+22.4925.32
Kirsten GjermstadKonnerud ILdiskvalifisert

Åpen C

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane MathisenOL Tønsberg og omegn16.5212.02
2Marit RöhrsStokke IL20.01+3.0914.17
3Maike RöhrsStokke IL23.15+6.2316.36
4Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL28.22+11.3020.15
5Ellen Sofie RuudEiker OL56.59+40.0740.42

N-åpen

1 360 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik BerganKongsberg OLfullført
Eivind BredholtKongsberg OLfullført
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Joel RöhrsStokke ILfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Vidar WennerstrandPorsgrunn OLfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Josefine BjørkSandefjord OKfullført
Mattis BrunborgBækkelagets SKfullført
Eveline Sulutvedt FadumNOTEAMfullført
Ellinor HvidebergOK Skeidifullført
Viljar Godager KaasBækkelagets SKfullført
Maren Sofie SandNOTEAMfullført
Astrid SkjønsfjellNordreisa ILdiskvalifisert
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor