Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

D/H 9-12

91 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Iver AarsethNydalens SK12.58
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK21.01
Silje Nilsen BergFossum IF23.18
Henrikke BertnesTyrving IL18.04
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK18.20
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK21.11
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.13
Trym BreimoOK Moss21.22
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering21.24
Silver Heggli DreyerNydalens SK23.24
Sigurd R EikjeÅs-NMBU Orientering23.29
Anders Rostveit ElmiOK Moss12.55
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering34.17
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering23.27
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering16.29
Christian Berge GjellestadNydalens SK12.31
Simen GlendrangeNittedal17.24
Tellev Moen GrindflekÅs-NMBU Orientering18.00
Fredrik GrønsethFossum IF24.32
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18.15
Mathias Rannstad HaugenÅs-NMBU Orientering18.45
Ingrid Himle-HoplandTyrving IL17.57
Jonas HirschBækkelagets SK17.44
Åsmund Larsen HirschTyrving IL16.31
Jone Rygh HoltenNydalens SK14.42
Aksel HolvikNydalens SK19.09
Charlotte HopsnesFossum IF18.29
Liam HusbornÅs-NMBU Orientering24.22
Vilde HøyerFossum IF29.41
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK17.47
Ingrid KjerkreitHeming Orientering16.21
Edvinas KontautasOK Moss13.19
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK18.20
Jenny LacknerFossum IF29.42
Sverre Øen LandstadNydalens SK17.29
Gustav Wettmark LauritzenNydalens SK23.24
Tuva LundsrudOK Moss12.55
Selmer LøkenOK Moss11.53
Solan LøkenOK Moss21.12
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering16.33
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering19.18
Henning Meland-TangenBækkelagets SK33.31
Rasmus MjøsundNydalens SK12.32
Pål MoenÅs-NMBU Orientering21.01
Wilma MoenÅs-NMBU Orientering19.36
Magnus MolundTyrving IL11.19
Erlend MyhreTyrving IL18.47
Tiril MyklatunTyrving IL18.06
Elise Holm NedrebøOK Moss18.36
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering22.55
Jakob OstherFossum IF19.19
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering18.13
Sigrid Winge PrytzNydalens SK18.09
Olivia RoskifteOK Moss42.30
Oskar RoskifteOK Moss29.05
Karl Oraug RyghIL Koll10.29
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering18.43
Jonah Føske RøyhammarÅs-NMBU Orientering34.18
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK16.10
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.06
Nicolai Kihlberg SilsetÅs-NMBU Orientering29.44
Silje Andresen SkotteFossum IF18.26
Vinjar Ellef SkramNittedal11.27
Iver StavlandTyrving IL11.28
Oskar SteneNydalens SK16.05
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18.53
Emil StorvollÅs-NMBU Orientering19.34
Morten ThomassenNydalens SK22.08
Vilma ThomassenNydalens SK21.14
Ole Jakob TrøanNittedal18.09
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK16.51
Eivind VågsnesOppsal Orientering11.37
Frode WallbergHeming Orientering13.47
Sine WallbergHeming Orientering19.07
Ville Emil WingstedtHalden SK10.45
Erlend BergeIL Kolldiskvalifisert
Mille ConradiFossum IFdiskvalifisert
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ida Berge GjellestadNydalens SKdiskvalifisert
Jo B IngvaldsenNittedaldiskvalifisert
Mikkel MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Sigrid MoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Elias MolundTyrving ILdiskvalifisert
Thorbjørn MyhrvoldFossum IFdiskvalifisert
Trygve MyhrvoldFossum IFdiskvalifisert
Ola MyklatunTyrving ILdiskvalifisert
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Eskil OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Sebastian WettergreenFossum IFdiskvalifisert
Kristine WoldeneFossum IFdiskvalifisert
Vera Skotheim ElfvingNydalens SKikke startet
 Föske JohnsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Sofia KristingFossum IFikke startet
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKikke startet
Ole Jacob MyklebustIL Kollikke startet
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Trym Meinert RystadNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor