Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Koll

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Koll
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: torsdag 12 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

N-løype

58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ester BrattbergIL Koll26.38
Ole Jacob MyklebustIL Koll16.05
Tord Funderud DahleIL Koll42.24
Magnus RiiseIL Koll17.35
Simen Lian MortensenIL Koll17.44
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll17.20
Jonathan FodstadIL Koll14.56
Minna LudvigsenIL Koll25.33
August Myklebust LeopolderIL Koll13.55
Signy HellerudIL Koll47.27
Leah Rebekka OsnesIL Koll47.13
Eirik ReigstadIL Koll1.06.24
Matilda ReigstadIL Koll1.07.21
Iver VikenIL Koll51.31
Anton Vik StenerudIL Koll51.21
Benjamin Skaaren KolsethIL Koll21.38
Philip Skaaren KolsethIL Koll21.16
Andreas Evju-WarnkenIL Koll30.56
Magnus LandmarkIL Koll39.23
Arne LandmarkIL Koll39.11
Vetle SolnørdalIL Koll35.27
Anna WangsvikIL Koll27.24
Ingrid TorkildssenIL Koll26.07
Tuva Danino MjøenIL Koll25.43
Marie MedhusIL Koll26.55
Åsmund Braaten HaugIL Koll46.11
Jakob Lima LoeIL Koll53.15
William SjøkvistIL Koll19.28
Nils Nikolaisen ØstbergIL Koll19.30
Ella SjøkvistIL Koll21.06
Tollev WaarumIL Koll41.15
Anniken Jacobsen McClimandsIL Koll30.47
Kristine KlosterIL Koll30.50
Erlend Strand WergelandIL Koll23.30
Ole Martin Jacobsen McClimansIL Koll23.23
Solveig HveemIL Koll29.16
Edvard Strand WergelandIL Koll23.14
Sondre Hagen BoldingIL Koll23.39
Eirik Olaus Stoll-MoljordIL Koll40.15
Ellinor Øren PettersenIL Koll34.09
Isabel Alcubilla-HansenIL Koll41.23
Adriana Alcubilla-HansenIL Koll41.23
Gustav KolderupIL Koll23.08
Herman KolderupIL Koll23.00
Hans Olav FuglestvedIL Koll28.51
Thomas Nissen HellerudIL Koll27.59
Trym StueflottenIL Koll23.21
Martin Hytten EkelandIL Kolldiskvalifisert
Tuva Hytten EkelandIL Kolldiskvalifisert
Astrid NæsholmIL Kolldiskvalifisert
Lars August FjellheimIL Kolldiskvalifisert
Rafi RytterIL Kolldiskvalifisert
Lars Weidel HagemoIL Kolldiskvalifisert
Henrik PaulsrudIL Tyrvingdiskvalifisert
Eva Ølkhers TorkildssenIL Kolldiskvalifisert
Inga K. HveemIL Kolldiskvalifisert
Conrad Levin StrømmeIL Kolldiskvalifisert
Lauritz Nissen HellerudIL Kolldiskvalifisert

C-løype

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl Oraug RyghIL Koll30.31
2Oscar RiiseIL Koll30.32+0.01
3Johannes Salvesen-LundeIL Koll31.55+1.24
4Maren EdvardsenIL Koll33.59+3.28
5Veslemøy Hausken Sjøquist Svensenga Sk36.56+6.25
6Sofie Evju-WrankenIL Koll40.21+9.50
7Selma Evju-WarnkenIL Koll40.40+10.09
8Jakob Refvem KolderupIL Koll42.39+12.08
9Herman Hytten EkelandIL Koll42.44+12.13
10Elvira SandvenIL Koll46.15+15.44
11Nora ScheieIL Koll46.16+15.45
12Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll48.17+17.46
13Lea Marie Hagen BoldingIL Koll55.19+24.48
14Kristin MortensenIL Koll1.11.56+41.25
15Bastian Hagen BoldingIL Koll1.20.37+50.06
15Ingvil OlsenIL Koll1.20.37+50.06
Tom EdvardsenIL Kolldiskvalifisert
Amund MedhusIL Kolldiskvalifisert
Per OngstadPrivatdiskvalifisert

A-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarl Magnus BergeIL Koll28.47
2Gard LindsethNydalens SK30.41+1.54
3Martin Christoffer BorgIL Koll33.08+4.21
4Finn RyghNydalens SK33.58+5.11
5Knut SandvenIL Koll34.35+5.48
6Johan LundeIL Koll37.31+8.44
7Marte BalchenIL Koll39.25+10.38
8Erik PaulsrudIL Koll39.36+10.49
9Odd Arne LianIL Koll40.02+11.15
10Heidi TronbølIL Koll41.27+12.40
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL44.24+15.37
12Tobias Tronbøl LiumIL Koll44.47+16.00
13Pål MyklebustIL Koll1.07.23+38.36
14Sofie Oraug-RyghIL Koll1.13.23+44.36
15Lotta MyhreIL Koll1.14.11+45.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor