Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 11 juni 2019

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christoffer HoltedahlÅpen 1N (35)29.59

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Selja Marie Boldingh DebernardÅpen 1N (35)41.28

Geoform

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Rune HultgrenÅpen 3B (8)30.41+1.23

Heming Orientering

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Astrid ReuschÅpen 2C (28)23.59+0.14
7Elise Marie S. BullÅpen 2C (28)38.34+14.49
8Aksel Victor SanchisÅpen 3B (8)54.42+25.24
9Sarah AndreassenÅpen 2C (28)39.03+15.18
10Kajsa Harstad ArntsenÅpen 2C (28)39.32+15.47
13Theo HodneÅpen 2C (28)47.53+24.08
14Emrik Heesch HolmenÅpen 2C (28)47.59+24.14
15Maria ÅrdalÅpen 2C (28)48.17+24.32
17Henni Hattestad KristensenÅpen 2C (28)51.22+27.37
18Nora Kvernbo-GrønsethÅpen 2C (28)54.48+31.03
20Tuva Aas-JakobsenÅpen 2C (28)1.06.15+42.30
21Solveig Lillerud SlagsvoldÅpen 2C (28)1.06.19+42.34
22Frode WallbergÅpen 2C (28)1.10.02+46.17
23Sine WallbergÅpen 2C (28)1.11.09+47.24
Alf Hattestad KristensenÅpen 1N (35)15.37
Cornelia Sunde RønningenÅpen 1N (35)25.17
Tirill GivingÅpen 1N (35)25.11
Valeria ChristiansenÅpen 1N (35)25.24
Jens Peder Lillerud SlagsvoldÅpen 1N (35)54.58
Eira Heesch HolmenÅpen 1N (35)30.26
Petter ØstliÅpen 1N (35)21.57
Tiri E. Rasch-HalvorsenÅpen 1N (35)33.31
Marie Fosser-KildalÅpen 1N (35)38.37

IL Koll

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Pauline MyklebustÅpen 3B (8)29.18
3Pål MyklebustÅpen 3B (8)34.05+4.47
4Tobias Tronbøl LiumÅpen 3B (8)34.31+5.13
5Sondre ØhrnÅpen 2C (28)34.58+11.13
5Erik BorgÅpen 3B (8)35.20+6.02
6Tom EdvardsenÅpen 3B (8)40.46+11.28
6Jakob Refvem KolderupÅpen 2C (28)36.11+12.26
11Oscar RiiseÅpen 2C (28)39.56+16.11
12Elvira SandvenÅpen 2C (28)42.24+18.39
16Thomas Nissen HellerudÅpen 2C (28)49.06+25.21
24Einar Bryhni OpsethÅpen 2C (28)1.19.47+56.02
Ove Tvete InngjerdingenÅpen 1N (35)40.10
Oscar RiiseÅpen 1N (35)18.07
Nils NikolaisenÅpen 1N (35)31.40
Liv Bryhni OpsethÅpen 1N (35)43.14
Sofie SandvikÅpen 1N (35)13.43
Miriam LundeÅpen 1N (35)17.02
Ole Martin McClimansÅpen 1N (35)30.01
Anniken Jacobsen McClimandsÅpen 1N (35)32.08
Solveig HveemÅpen 1N (35)15.09
Timian RefvemÅpen 1N (35)35.28
Mathias Nicolaisen ØstbergÅpen 1N (35)35.30
Tord DahleÅpen 1N (35)30.38
Ingrid SweetmanÅpen 1N (35)36.49
Aksel Løvhaug StandalÅpen 1N (35)35.28
Simen Lian MortensenÅpen 1N (35)16.34
Magnus BruusgaardÅpen 1N (35)27.31
Olai Dahle Åpen 1N (35)brutt
Olai AarheimÅpen 1N (35)brutt

Nydalens SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sondre HafskjoldÅpen 2C (28)23.45
3Andreas AspelundÅpen 2C (28)24.58+1.13
4Kjetil AspelundÅpen 2C (28)27.21+3.36
7Christine TeigÅpen 3B (8)46.03+16.45
8August Lea KabbeÅpen 2C (28)38.48+15.03
19Clara WeiszÅpen 2C (28)55.24+31.39
25Aksel OlvikÅpen 2C (28)1.21.22+57.37
Morten ThomasenÅpen 1N (35)37.27
Ulla Kolle RigenholtÅpen 1N (35)37.18
Emily PetersÅpen 1N (35)37.25
Agnes Kolle RigenholtÅpen 1N (35)37.26
Oscar BuliÅpen 1N (35)16.42
Marla BuliÅpen 1N (35)35.47
Laura FisterÅpen 1N (35)22.20
Theo FlisterÅpen 1N (35)24.24
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketÅpen 2C (28)diskvalifisert
Birk Falch MildeÅpen 2C (28)diskvalifisert
Alfred TeigÅpen 2C (28)diskvalifisert
Silver Heggeli DreyerÅpen 2C (28)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor