Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 11 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

Åpen 3B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pauline MyklebustIL Koll29.18
2Rune HultgrenGeoform30.41+1.23
3Pål MyklebustIL Koll34.05+4.47
4Tobias Tronbøl LiumIL Koll34.31+5.13
5Erik BorgIL Koll35.20+6.02
6Tom EdvardsenIL Koll40.46+11.28
7Christine TeigNydalens SK46.03+16.45
8Aksel Victor SanchisHeming Orientering54.42+25.24

Åpen 2C

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre HafskjoldNydalens SK23.45
2Astrid ReuschHeming Orientering23.59+0.14
3Andreas AspelundNydalens SK24.58+1.13
4Kjetil AspelundNydalens SK27.21+3.36
5Sondre ØhrnIL Koll34.58+11.13
6Jakob Refvem KolderupIL Koll36.11+12.26
7Elise Marie S. BullHeming Orientering38.34+14.49
8August Lea KabbeNydalens SK38.48+15.03
9Sarah AndreassenHeming Orientering39.03+15.18
10Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering39.32+15.47
11Oscar RiiseIL Koll39.56+16.11
12Elvira SandvenIL Koll42.24+18.39
13Theo HodneHeming Orientering47.53+24.08
14Emrik Heesch HolmenHeming Orientering47.59+24.14
15Maria ÅrdalHeming Orientering48.17+24.32
16Thomas Nissen HellerudIL Koll49.06+25.21
17Henni Hattestad KristensenHeming Orientering51.22+27.37
18Nora Kvernbo-GrønsethHeming Orientering54.48+31.03
19Clara WeiszNydalens SK55.24+31.39
20Tuva Aas-JakobsenHeming Orientering1.06.15+42.30
21Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering1.06.19+42.34
22Frode WallbergHeming Orientering1.10.02+46.17
23Sine WallbergHeming Orientering1.11.09+47.24
24Einar Bryhni OpsethIL Koll1.19.47+56.02
25Aksel OlvikNydalens SK1.21.22+57.37
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SKdiskvalifisert
Birk Falch MildeNydalens SKdiskvalifisert
Alfred TeigNydalens SKdiskvalifisert
Silver Heggeli DreyerNydalens SKbrutt

Åpen 1N

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ove Tvete InngjerdingenIL Koll40.10
Oscar RiiseIL Koll18.07
Nils NikolaisenIL Koll31.40
Liv Bryhni OpsethIL Koll43.14
Morten ThomasenNydalens SK37.27
Ulla Kolle RigenholtNydalens SK37.18
Emily PetersNydalens SK37.25
Agnes Kolle RigenholtNydalens SK37.26
Sofie SandvikIL Koll13.43
Miriam LundeIL Koll17.02
Oscar BuliNydalens SK16.42
Marla BuliNydalens SK35.47
Christoffer Holtedahl29.59
Ole Martin McClimansIL Koll30.01
Anniken Jacobsen McClimandsIL Koll32.08
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering15.37
Solveig HveemIL Koll15.09
Cornelia Sunde RønningenHeming Orientering25.17
Tirill GivingHeming Orientering25.11
Valeria ChristiansenHeming Orientering25.24
Timian RefvemIL Koll35.28
Mathias Nicolaisen ØstbergIL Koll35.30
Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orientering54.58
Eira Heesch HolmenHeming Orientering30.26
Laura FisterNydalens SK22.20
Theo FlisterNydalens SK24.24
Selja Marie Boldingh Debernard41.28
Tord DahleIL Koll30.38
Petter ØstliHeming Orientering21.57
Ingrid SweetmanIL Koll36.49
Aksel Løvhaug StandalIL Koll35.28
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering33.31
Simen Lian MortensenIL Koll16.34
Magnus BruusgaardIL Koll27.31
Marie Fosser-KildalHeming Orientering38.37
Olai Dahle IL Kollbrutt
Olai AarheimIL Kollbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor