Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 5 juni 2019

D -12N

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Darma BanfiÅs-NMBU Orientering30.5423.46
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering19.5215.16
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL14.0410.49
Lea HaugÅs-NMBU Orientering16.2012.33
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL14.4111.17
Frieda Trønsdal LegatMåren OK25.3019.36
Hermine OddenMåren OK36.2928.03
Isolde OddenMåren OK36.4028.12
Dagny SaltveitÅs-NMBU Orientering26.3520.26
May-Helene BerntsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 11-12

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering17.378.48
2Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering19.23+1.469.41
3Malin GjetangerMåren OK21.10+3.3310.35
4Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL29.06+11.2914.33
5Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering30.00+12.2315.00
6Wilma MoenÅs-NMBU Orientering44.48+27.1122.24
7Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering44.50+27.1322.25
Kinga BanfiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Marthe StormoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering24.469.54
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL37.25+12.3914.58
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OLikke startet

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne MoenÅs-NMBU Orientering16.308.15

D 17-

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.309.24
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering44.34+5.0410.36
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL53.46+14.1612.48
4Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.09.36+30.0616.34

D 40-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering37.0513.14
2Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering44.43+7.3815.58
3Kristin Lilletvedt StrømKolbotn og Skimt OL45.57+8.5216.24
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OLikke startet

D 50-

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering35.0612.32
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering35.29+0.2312.40
3Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL37.33+2.2713.24
4Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering46.33+11.2716.37
5Gro Hege LudvigsenMåren OK46.43+11.3716.41
6Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering51.40+16.3418.27

D 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni BøhlerengenMåren OK43.4115.36
2Jessica KathleMåren OK1.06.08+22.2723.37

D 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49.5019.56
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL53.55+4.0521.34
3Aud Margret KirkhornMåren OK1.14.05+24.1529.38
4Solveig FolkedalMåren OK1.20.06+30.1632.02

H -12N

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Petter BakanovMåren OK25.2019.29
Sigurd R EikjeÅs-NMBU Orientering24.3418.53
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering33.2725.43
Alfred Bergum HansenÅs-NMBU Orientering25.1719.26
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering19.3415.03
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering19.2814.58
Adrian StuvøyÅs-NMBU Orientering23.3818.10
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 11-12

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK15.177.38
2Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering19.10+3.539.35
3Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL19.31+4.149.45
4Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering28.47+13.3014.23
5Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering33.28+18.1116.44
6Benjamin BuhlerMåren OK36.20+21.0318.10
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 13-14

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering34.0713.38

H 15-16

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.18.0218.34
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Andreas GjetangerMåren OKikke startet

H 17-

6 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering50.148.14
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering53.59+3.458.50
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL57.16+7.029.23
4Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering1.13.02+22.4811.58
5Paul Torven1.17.04+26.5012.38
6Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.29.04+38.5014.36

H 40-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders FærdenKolbotn og Skimt OL43.0510.15
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46.21+3.1611.02
3Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering51.26+8.2112.14
4Robert BanfiÅs-NMBU Orientering56.27+13.2213.26
5Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.02.56+19.5114.59
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 50-

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL41.229.50
2Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering44.24+3.0210.34
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL47.44+6.2211.21
4Stein AnkarstrandMåren OK54.40+13.1813.00
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL54.40+13.1813.00
6John YtternesKolbotn og Skimt OL58.09+16.4713.50
7Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.01.14+19.5214.34
8Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering1.01.19+19.5714.35
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.06.37+25.1515.51
10Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.14.49+33.2717.48

H 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein TurtumøygardMåren OK43.0615.23
2Nils BøhnKolbotn og Skimt OL47.15+4.0916.52

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter KlavenessMåren OK30.4510.58
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL36.36+5.5113.04
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL39.09+8.2413.58
4Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL46.10+15.2516.29
5Hasse BergstrømTyrving IL56.14+25.2920.05

LangLett

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering40.009.31

Åpen B

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL33.3913.27
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL36.33+2.5414.37
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL46.04+12.2518.25
4Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL47.24+13.4518.57
5Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL53.43+20.0421.29
6Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL53.52+20.1321.32
7Carmen DirroMåren OK1.00.41+27.0224.16
8Jakob Køhn1.10.02+36.2328.00
9Troya Huse-Fagerlie1.10.04+36.2528.01
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OLikke startet

Åpen C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL23.3611.48
2Morten DanielÅs-NMBU Orientering24.53+1.1712.26
Aud Støer ØstbøMåren OKdiskvalifisert
Lars ØstbøMåren OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival