Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Sundsdalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Sundsdalen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 22 mai 2019

A-lang menn

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve HermansenNOTEAM35.028.08
2Kristian BråtenFørde IL44.52+9.5010.26
3Gunnar GytriFørde IL46.30+11.2810.48
4Ola HegrenesFørde IL48.56+13.5411.22
5Norvald OspehaugTambarskjelvar IL51.19+16.1711.56
6Yngve ÅrdalFørde IL53.55+18.5312.32
7Harald HjellbrekkeFørde IL54.24+19.2212.39
8Åsmund BetelsenTambarskjelvar IL1.13.51+38.4917.10
9Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell1.14.40+39.3817.21
10Jostein FredlyFørde IL1.23.47+48.4519.29
Martin HegrenesFørde ILdiskvalifisert
Marius DalingFørde ILikke startet

A-lang kvinner

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL51.4212.01

A-kort menn

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL29.4411.00
2Anders GrønliNOTEAM35.42+5.5813.13
3Øyvind KorsøenNOTEAM38.41+8.5714.19
4Knut Even HoleFørde IL40.21+10.3714.56
5Helge ScheiFørde IL41.58+12.1415.32
6Arthur HegrenesFørde IL54.09+24.2520.03
7Egil NestandeFørde IL1.02.12+32.2823.02

A-kort kvinner

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Daling KorsøenFørde IL39.3814.40
2Anne Therese KusslidFørde IL41.52+2.1415.30
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias RavndalFørde IL28.5615.13
2Anders Mallasvik OsTambarskjelvar IL33.55+4.5917.51
3Isak Lunde BrattebøFørde IL41.42+12.4621.56
3Johan Husevåg-LobbenFørde IL41.42+12.4621.56
5Erlen Husevåg-LobbenFørde IL47.43+18.4725.06
6Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL48.22+19.2625.27
7Emil HildingFørde IL48.45+19.4925.39
8Victor Da Mata KvellestadFørde IL54.51+25.5528.52
9Rafael Da Mata KvellestadFørde IL55.11+26.1529.02
10Alfred Daling KorsøenFørde IL55.44+26.4829.20
11Jørgen KorsøenFørde IL55.47+26.5129.21

C-løype kvinner

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StubhaugNOTEAM32.5717.20
2Anja SægrovNOTEAM33.01+0.0417.22
3Brita E. GrønliFørde IL38.09+5.1220.04
4Kaja Litsheim LøkkebøFørde IL1.01.05+28.0832.08

N-løype menn

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S. AsheimFørde ILfullført
Benjamin ButcherFørde ILfullført
Andreas HaugsNOTEAMfullført
Emil HermansenNOTEAMfullført
Benjamin RørvikFørde ILfullført
Martin Olai SpjutøyFørde ILfullført
Stig Magne SpjutøyFørde ILfullført
Kornelius Bydal StrandnesFørde ILfullført
Iver ÅsnesFørde ILdiskvalifisert
Alexander RørvikFørde ILutenfor konkurranse

N-løype kvinner

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maida GirzadaiteNOTEAMfullført
Oda HolsenFørde ILfullført
Astrid O. KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol  KlakeggFørde ILfullført
Oline Åsnes LangedalFørde ILfullført
Eva LovincicNOTEAMfullført
Ida LølandNOTEAMfullført
Lena StrandFørde ILfullført
Matilde SundeNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor