Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR1, Bogsdalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR1, Bogsdalen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 27 april 2019

H17

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering26.127.04
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering26.47+0.357.14
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL26.53+0.417.15
4Fredrik OmdalGanddal IL27.09+0.577.20
5Tobias RøddeGanddal IL32.30+6.188.47
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)32.42+6.308.50
7Erik LimaGanddal IL32.53+6.418.53
8Ole Kristian TaksdalGanddal IL36.46+10.349.56
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering36.56+10.449.58
10Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering38.42+12.3010.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL40.16+14.0410.52
12Trond Sigurd FotlandEgersund OK56.44+30.3215.20
Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubbikke startet
Nils Tore PuntervoldEgersund OKikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26.348.34
2Øyvind LamarkGanddal IL28.11+1.379.05
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)29.23+2.499.28
4Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)32.04+5.3010.20
5Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)44.38+18.0414.23
Elias EidsvågGanddal ILdiskvalifisert
Thomas Barvik MælandGanddal ILikke startet

H50

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)24.197.50
2Oddvar TaksdalGanddal IL25.12+0.538.07
3Harald KlippenbergEgersund OK29.04+4.459.22
4Henning SundbyGanddal IL29.06+4.479.23
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)29.47+5.289.36
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.28+7.0910.09
7Trond LamarkGanddal IL33.06+8.4710.40
8Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb36.20+12.0111.43
9Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)37.48+13.2912.11

H60

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otte OmdalGanddal IL23.418.27
2Arvid MydlandEgersund OK24.19+0.388.41
3Paul Terje HaarrGanddal IL29.16+5.3510.27
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb32.11+8.3011.29
5Jan HetlandEgersund OK33.44+10.0312.02
6Ove OalandGanddal IL34.46+11.0512.25
7Terje StokkelandÅlgård Orientering36.52+13.1113.10
8Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb47.58+24.1717.07
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbikke startet

H70

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb33.0811.50
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK36.44+3.3613.07
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.27+4.1913.22
4Kjell SvihusGanddal IL37.33+4.2513.24
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert

H13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)23.579.58
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering25.58+2.0110.49
3Odin HorpestadEgersund OK30.49+6.5212.50
4Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)1.01.39+37.4225.41
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-Åpen

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar HorpestadEgersund OK28.4011.56
2May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)30.42+2.0212.47
3Sondre HorpestadEgersund OK32.29+3.4913.32
4Ida KolstøEgersund OK35.03+6.2314.36
5Tore RøddeGanddal IL36.36+7.5615.15
6Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)36.38+7.5815.15
7Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)38.33+9.5316.03
8Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)1.01.59+33.1925.49
Olav HellandEgersund OKdiskvalifisert

H11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering31.1714.53
2Peder OrstadGanddal IL32.03+0.4615.15
3Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)50.35+19.1824.05
Marius RøddeGanddal ILdiskvalifisert

D17

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL24.117.48
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.18+0.077.50
3Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)25.21+1.108.10
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26.51+2.408.39
5Trine Bolstad ScheieGanddal IL32.53+8.4210.36
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK38.51+14.4012.31
7Vibeke LamarkGanddal IL40.14+16.0312.58
8Hilde HetlandEgersund OK45.05+20.5414.32
9Monica HorpestadEgersund OK49.04+24.5315.49
10Mariann SveinsvollGanddal IL51.50+27.3916.43
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ingrid LamarkGanddal ILikke startet
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D50

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK28.0610.02
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)31.27+3.2111.13
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL33.14+5.0811.52
4Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.02.55+34.4922.28
Ann Karin TjørhomGanddal ILdiskvalifisert

D60

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb31.1011.07

D70

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.3517.21
2Inger Skretting OpstadEgersund OK53.29+4.5419.06

D13-14

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL20.118.24
2Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)28.22+8.1111.49
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK28.51+8.4012.01
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.18+14.0714.17
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)36.06+15.5515.02
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK45.33+25.2218.58

D11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)21.5210.24
2Julie M HellandEgersund OK23.47+1.5511.19
3Norah BreivoldGanddal IL24.20+2.2811.35

C-Åpen

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb33.3616.00

N-Åpen

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus M. HellandEgersund OK21.1414.09
2Vilde PuntervoldEgersund OK22.40+1.2615.06
3Emil Fotland KolstøEgersund OK26.44+5.3017.49
4Pernille BreivoldGanddal IL27.01+5.4718.00
5Karen OrstadGanddal IL32.09+10.5521.26
6Liven OrstadGanddal IL40.44+19.3027.09

H-10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)33.4816.05
2Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering35.47+1.5917.02

D17-20B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie PuntervoldEgersund OK35.5614.58

H17-20B

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander HorpestadEgersund OK30.0712.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor