Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 10. rankingløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 10. rankingløp
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 3 september 2019

D-Kort

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering33.5116.07
2Sigrid MatreStord Orientering39.26+5.3518.46

D-Lang

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering1.12.1317.11
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.13.28+1.1517.29
Irinja AlmåsStord Orienteringikke startet

D-Mellom

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Mæland PoldenStord Orientering43.4616.12
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering46.43+2.5717.18
3Marthe Krey LøkåsStord Orientering1.01.59+18.1322.57
4Mette FitjarFitjar IL1.10.07+26.2125.58
5Mari Fitjar HjelleFitjar IL1.14.31+30.4527.35

D60-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering43.0415.57
2Marie AasheimStord Orientering59.35+16.3122.04

H11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AndresenStord Orientering45.5721.52

H11-16N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lucas PoldenStord Orientering16.4411.57

H-Kort

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf FolgerøNOTEAM31.1914.54
2Egil HavroStord Orientering1.01.32+30.1329.18

H-Mellom

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar RøgenesStord Orientering42.5015.51
2Roger E. NysethGanddal51.37+8.4719.07

H-Lang

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering34.248.11
2Even RolsnesStord Orientering47.52+13.2811.23
3Jon Magne BratsethStord Orientering49.24+15.0011.45
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL49.53+15.2911.52
5Morten BratsethStord Orientering51.04+16.4012.09
6Asbjørn RafdalStord Orientering55.32+21.0813.13
7Ove VedøyStord Orientering57.11+22.4713.36
Magne AndresenStord Orienteringdiskvalifisert
Øyvind Gaute BergStord Orienteringbrutt

H60-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald  WesterheimFitjar IL39.5014.45
2Jan Ove ØenStord Orientering42.08+2.1815.36
3Sigmund SætreFitjar IL55.36+15.4620.35
4Sigvald RobberstadStord Orientering57.03+17.1321.07
5Harald HaugenStord Orientering57.26+17.3621.16
6Jonny HuseStord Orientering58.12+18.2221.33
Ingolf DybvikStord Orienteringdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

N-Open

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emily AlmåsStord Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor