Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hardhausen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hardhausen
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 20 oktober 2012

Klasser: Visa alla | D 17-20 | D 21- | D 50- | D 60- | H 17-20 | H 21- | H 50- | H 60- | Åpen 1 | Åpen 2 | Åpen 3 | Trim 2 | Trim 2 | Trim_1 | Trim_2

D 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill BrekkenGanddal IL1.40.25
2Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.41.35+1.10
3Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering1.41.59+1.34
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.32.59
2Helen LomelandNOTEAM1.57.13+24.14
3Hege AndersenNOTEAM2.00.52+27.53
4Anita Glenne KallhovdEgersund OK2.01.48+28.49
5Ann-Mari MidttunNOTEAM2.04.54+31.55
6Ragnhild AuglændGanddal IL2.10.42+37.43
6Vibeke LamarkGanddal IL2.10.42+37.43
8Jørgine Sofie MorstølNOTEAM2.31.00+58.01
Katrine PrestvoldGanddal ILdiskvalifisert
Ingunn VisteNOTEAMdiskvalifisert

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.19.53
2Ann Karin TjørhomGanddal IL1.29.19+9.26
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.36.34+16.41
4Eli FrafjordGanddal IL2.13.39+53.46
5Ingunn Kanne RisaStavanger Orienteringsklubb2.43.33+1.23.40
6May Elinor MelingNOTEAM2.57.43+1.37.50
7Åse BergNOTEAM3.24.45+2.04.52

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid W HestnessNOTEAM1.25.56
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.06.20+40.24
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb2.06.24+40.28
4Helga AaslidEgersund OK2.06.26+40.30
Marie HerigstadNOTEAMdiskvalifisert

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens EikehaugenSandnes IL (Rogaland)1.51.29
2Torbjørn FuglestadStatoil BIL1.51.32+0.03

H 21-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DuncanNOTEAM1.47.00
2Fredrik SandalGanddal IL1.51.27+4.27
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.52.59+5.59
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.57.32+10.32
5Alf Johan LimaGanddal IL2.10.08+23.08
6Odd FuglestadÅlgård Orientering2.14.48+27.48
7Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering2.17.25+30.25
8Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)2.18.24+31.24
9Ondrej PtacekStavanger Orienteringsklubb2.18.56+31.56
10Morten SundliGanddal IL2.32.28+45.28
11Sveinung ErlandHaugesund IL Orientering2.32.44+45.44
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering2.38.30+51.30
13Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)2.39.24+52.24
14Lars HelgelandGanddal IL2.39.25+52.25
15Gudbrand Lunde HatfieldNOTEAM2.39.26+52.26
16Geir ØsterhusNOTEAM2.41.10+54.10
17Joakim Børsheim Enne HaugNOTEAM2.47.57+1.00.57
18Pjotr SzczesniakNOTEAM2.50.17+1.03.17
19Tallak LangmyrGanddal IL2.50.31+1.03.31
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.54.10+1.07.10
21Geir SandNOTEAM2.58.33+1.11.33
22Per Olav EspegrenNOTEAM3.04.19+1.17.19
23Magne HabbestadNOTEAM3.21.10+1.34.10
24Lars Sigve BergeNOTEAM3.27.48+1.40.48
25Rolf Andre SvellingenNOTEAM3.30.17+1.43.17
26Kjetil GjerdeStatoil BIL3.30.18+1.43.18
27Kjetil HollundNOTEAM3.31.06+1.44.06
28Ole-Tobias FrichStatoil BIL3.43.10+1.56.10
29Arne HetlelidNOTEAM3.55.30+2.08.30
Werner SvellingenNOTEAMdiskvalifisert
Njål Helge VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Trygve WatneNOTEAMdiskvalifisert

H 50-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otte OmdalGanddal IL1.31.44
2Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.38.16+6.32
3Geir BjaanesStatoil BIL1.39.03+7.19
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.40.15+8.31
5Ole GabrielsenVaulen Orienteringsklubb1.40.26+8.42
6Terje StokkelandNOTEAM1.41.43+9.59
7Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.49.40+17.56
8Per Ingar HadlandNOTEAM1.51.21+19.37
9Tor Geir EspedalNOTEAM1.51.24+19.40
10Morten JohannessenNOTEAM1.51.36+19.52
11Jan HetlandEgersund OK1.54.48+23.04
11Ove OalandStatoil BIL1.54.48+23.04
13Sverre AustrheimNOTEAM1.56.42+24.58
14Dag HelliksenNOTEAM1.59.13+27.29
15Jakob KarlsenGanddal IL2.10.16+38.32
16Dag TuftNOTEAM2.42.39+1.10.55
John Lage BerganStatoil BILdiskvalifisert

H 60-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harry BreilandÅlgård Orientering1.09.37
2Tormod AaslidEgersund OK1.16.32+6.55
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.19.18+9.41
3Ragnvald FrøylandNOTEAM1.19.18+9.41
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.25.42+16.05
6Arne ØstensenNOTEAM1.25.43+16.06
7Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb1.26.45+17.08
8Ivar ParnasNOTEAM1.26.54+17.17
9Magne JakobsenNOTEAM1.27.33+17.56
10Gudmund GauselNOTEAM1.32.50+23.13
11Einar SolgaardNOTEAM1.35.44+26.07
12Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.44.32+34.55
13Sverre Magnar NordalStatoil BIL1.54.33+44.56
14Jan VærpNOTEAM1.56.12+46.35
15Jan BekkeheienNOTEAM2.38.54+1.29.17
16Øystein NilsenNOTEAM2.44.28+1.34.51
17Mangor EikelandNOTEAM2.44.49+1.35.12
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Åpen 1

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb2.02.11
2Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.03.47+1.36
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)2.13.20+11.09
4Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)2.26.15+24.04
5Endre HauglandStatoil BIL2.47.53+45.42
6Sigurd RavndalNOTEAM3.18.39+1.16.28
7John BreilandNOTEAM3.41.39+1.39.28
Trondr BreilandNOTEAMdiskvalifisert

Åpen 2

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.31.45
2Kristoffer NygårdEgersund OK1.31.48+0.03
3Lars PrimstadNOTEAM1.40.49+9.04
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.41.36+9.51
5Trond A. N. LamarkGanddal IL1.43.21+11.36
6Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)1.55.11+23.26
7Torstein Borsheim KyllesøSandnes IL (Rogaland)1.59.29+27.44
8Øystein FuglestadÅlgård Orientering2.01.40+29.55
9Sveinung RosenvingeStatoil BIL2.10.42+38.57
10Rune PaulsenNOTEAM2.36.57+1.05.12
11Thomas JohansenNOTEAM2.38.06+1.06.21
12Arnt Egil RørtvedtNOTEAM2.38.10+1.06.25

Trim_1

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerNOTEAM1.09.40
1Joar FuglestadStatoil BIL1.09.40
3Espen Fyhn NilsenStatoil BIL1.17.40+8.00
4Geir HaugvaldstadStatoil BIL1.25.44+16.04
5Knut SkjavelandGanddal IL1.25.55+16.15
6Ove HaugvaldstadVaulen Orienteringsklubb1.25.59+16.19
7Per Ivar HovstadStatoil BIL1.26.03+16.23
8Bjarne GimreGanddal IL1.26.59+17.19
9Pål GjerdenStatoil BIL1.35.36+25.56
10Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)1.35.49+26.09
11Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.57.21+47.41
12Frode LundNOTEAM1.58.41+49.01
13Mette DagslandNOTEAM2.43.40+1.34.00
14Jon GrepstadNOTEAM3.50.07+2.40.27

Trim_2

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna MalmeiNOTEAM27.55
2Daniel ØvremoÅlgård Orientering31.47+3.52
3Arne NygaardNOTEAM32.09+4.14
4Stig Atle RavnåsNOTEAM34.53+6.58
5Sverre GiljeNOTEAM35.23+7.28
6Trude Katrine HermanrudNOTEAM35.30+7.35
7Ole AuklendNOTEAM36.42+8.47
8Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)37.03+9.08
9Gabriel HerigstadNOTEAM41.04+13.09
10Hilde Christine HoffNOTEAM41.13+13.18
11Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubb41.36+13.41
12Hanne HermannrudNOTEAM44.40+16.45
13Markus RichterSandnes IL (Rogaland)47.35+19.40
14Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)47.36+19.41
15Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47.42+19.47
16Hans KlausenNOTEAM48.22+20.27
17Helga KlausenNOTEAM48.39+20.44
18Ingve Morten SkjældalNOTEAM49.15+21.20
19Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)49.40+21.45
20Aslaug NetelandGanddal IL50.11+22.16
20Wenke WannbergStatoil BIL50.11+22.16
22Margot AsheimNOTEAM51.54+23.59
23Marie WathneSandnes IL (Rogaland)53.28+25.33
24Brit Vivian MelingStatoil BIL57.33+29.38
25Synnøve WestermoenStatoil BIL57.34+29.39
26Chrislel DahlNOTEAM59.06+31.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor