Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: onsdag 15 mai 2019

Verdal OK

141 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Fredrikke Baglo BjørkengKort (40)13.54
1Martin Vehus SkjerveLang (20)14.33
1Emilie Nubdal FrøsethVert (7)fullført
2Filip Mitchell IversenKort (40)15.39+1.45
2Jon SivertsenLang (20)15.12+0.39
2Mia Stensland MelbyeVert (7)fullført
3Mathea Baglo BjørkengKort (40)15.45+1.51
3Fredrik Vehus SkjerveLang (20)15.56+1.23
3Jon Marius IversenVert (7)fullført
4Iver Gjedrem LundLang (20)16.37+2.04
4Ingrid TanemKort (40)17.02+3.08
4Ann Lisbeth Mitchell IversenVert (7)fullført
5Torstein Gjedrem LundKort (40)17.43+3.49
5Arne OkkenhaugLang (20)16.57+2.24
5Simon Mitchell IversenVert (7)fullført
6Ovid Baglo BjørkengKort (40)18.40+4.46
6Vidar SkjerveLang (20)17.32+2.59
6Magnhild KvaalVert (7)fullført
7William Mitchell IversenKort (40)20.20+6.26
7Johanne BjuganLang (20)18.41+4.08
7Gunnhild BredesenVert (7)fullført
8Kristin ØstraatKort (40)20.24+6.30
8Svein Inge YdseLang (20)18.52+4.19
9Aurora HaugenKort (40)21.26+7.32
9Marius EnesLang (20)20.52+6.19
10Inge HafstadLang (20)20.54+6.21
10Asgeir BrustadKort (40)21.59+8.05
11Olav Gjedrem LundLang (20)22.42+8.09
11Kristian MidthjellKort (40)23.04+9.10
12Aleksander Tanem IversenLang (20)22.44+8.11
12Ludvik Laksholm GrindbergKort (40)23.31+9.37
13Sverre KristoffersenKort (40)25.26+11.32
13Ann Sissel VehusLang (20)23.25+8.52
14Ole Morten FrøsethLang (20)23.46+9.13
14Jonas LunnanKort (40)26.13+12.19
15Karl Arne MelbyeLang (20)23.55+9.22
15Ådne BergsmoKort (40)26.23+12.29
16Ulrik HaugenKort (40)26.28+12.34
16Lars GrindbergLang (20)25.24+10.51
17Kari Halvorsen MelbyeKort (40)26.56+13.02
17Anne Eline Vehus SkjerveLang (20)28.29+13.56
18Sigrid Vehus SkjerveLang (20)51.49+37.16
18Vilde LiakleivKort (40)29.56+16.02
19Johanne Gudding BarliKort (40)30.26+16.32
19Guro Laksholm GrindbergLang (20)51.51+37.18
20Albert NessKort (40)31.46+17.52
20Mari Karoline Nubdal FrøsethLang (20)52.31+37.58
21Even Ydse SivertsenKort (40)34.41+20.47
21Rolf Inge SivertsenKort (40)34.41+20.47
23Laura Sofie LiakleivKort (40)34.55+21.01
24Odin LiakleivKort (40)34.57+21.03
26Marius MusumKort (40)35.16+21.22
27Johannes Nøttveit BergKort (40)35.29+21.35
28Torbjørn NessKort (40)35.38+21.44
29Frøya KvamKort (40)36.41+22.47
30Laura Sundby SandbakkKort (40)36.47+22.53
31Erik Årset GrønnKort (40)39.39+25.45
32Sverre Vestvik GrønnKort (40)39.47+25.53
33Ella Vestvik GrønnKort (40)40.22+26.28
34Jan Erik GrønnKort (40)41.07+27.13
35Elin SikkelandKort (40)41.42+27.48
36Aleksandra PetrowskaKort (40)44.08+30.14
37Siri Ydse SivertsenKort (40)47.32+33.38
38Anne Berit Ydse LarsenKort (40)47.35+33.41
Oliver Abdimana NaustdalRåtass (69)16.43
Troy NaustdalRåtass (69)16.30
Mia Sofie Grøtan KluckRåtass (69)24.35
Signe BergRåtass (69)17.21
Håkon BergRåtass (69)16.12
Lilli Josefin Grøtan KluckRåtass (69)20.46
Julian Frøseth BakkeslettRåtass (69)8.29
Mathias Hansen BakkenRåtass (69)25.40
Jøran AnderssenRåtass (69)8.17
Viljar Stensland VarslottRåtass (69)6.37
Maren MusumRåtass (69)15.42
Hans Kristian MusumRåtass (69)15.47
Fredring Rye RoksvågRåtass (69)16.24
Celine Rye RoksvågRåtass (69)16.23
Ida Erica Elnes MelbyRåtass (69)15.37
Ida-Marie RotmoRåtass (69)14.11
Signe Mathea Melby HojemRåtass (69)15.29
Janne RotmoRåtass (69)14.08
Stina MelbyRåtass (69)17.21
Ragnhild BagloRåtass (69)16.24
Laila Østgård NessemoRåtass (69)16.22
Camilla Østgård NessemoRåtass (69)16.14
Mio Leander Østgård Råtass (69)10.57
Isac Solberg SembRåtass (69)21.26
Theo Vollan WangRåtass (69)21.18
Jonas ValstadRåtass (69)21.19
Linus Hallem NielsenRåtass (69)21.19
Oda Sofie SembRåtass (69)21.00
Leon Johannes Årnes NessRåtass (69)18.08
Magrit Ravlo MorlandRåtass (69)19.38
Vilma SvitRåtass (69)19.52
Oliva Ravlo MorlandRåtass (69)19.28
Anniken BredingRåtass (69)19.48
Martine Nubdal FrøsethRåtass (69)19.25
Elmer Trefjor HavdalRåtass (69)20.51
Ada BjuganRåtass (69)17.18
Erle EksethRåtass (69)34.05
Susanna PetrowskaRåtass (69)34.08
Daniel TelatinRåtass (69)26.05
Sverre Ivar HåskollRåtass (69)9.21
Kornelia HaugmarkRåtass (69)26.18
Tuva TelatinRåtass (69)21.15
Elvira HaugmarkRåtass (69)24.15
Alva TelatinRåtass (69)20.57
Edvard Sundby SandbakkRåtass (69)12.46
Sigurd Sundby SandbakkRåtass (69)12.47
Mathilde Tanem IversenRåtass (69)43.28
Mads MelbyRåtass (69)7.07
Ola Kolberg BjartnesRåtass (69)14.55
Niklas FrøsethRåtass (69)14.56
Signe Kolberg BjartnesRåtass (69)15.02
Nina Stensland MelbyeRåtass (69)7.43
Angelica FjellværRåtass (69)28.05
Ingeborg MoldeRåtass (69)28.04
Victoria Berg EriksenRåtass (69)31.54
Tove Johanne FortunRåtass (69)31.52
Erik Rukke OkkenhaugRåtass (69)16.20
Henrik Vang MyhrRåtass (69)16.15
Petter Vang MyhrRåtass (69)19.39
Ståle OlavsenRåtass (69)19.45
Emil SkavhaugRåtass (69)14.46
Mads Stensland MelbyeRåtass (69)22.01
Tommy OlsenRåtass (69)12.25
Kasper OlsenRåtass (69)10.00
Lise AnderssenRåtass (69)9.52
Erling AnderssenRåtass (69)9.45
David MitchellRåtass (69)fullført
Hågen RøkkeRåtass (69)fullført
Mia SkavhaugRåtass (69)fullført
Veronica BergKort uten tid (6)fullført
Tina FjeldværKort uten tid (6)fullført
Tor Ove HallemKort uten tid (6)fullført
Kurt Ove MelbyeKort uten tid (6)fullført
Annbjørg NernesKort uten tid (6)fullført
Marit NessKort uten tid (6)fullført
Sivert Gudding BarliKort (40)diskvalifisert
Trond IversenKort (40)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor