Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i Siljan

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i Siljan
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 12 september 2019

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK58.25
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.17.51+19.26
3Sigrid BruemPorsgrunn OL1.19.42+21.17
4Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL1.19.43+21.18

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL34.40

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anna Sofie HoffKristiansand OKaktiv

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn Brun SagaSkien OK1.01.15

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara MathisenPorsgrunn OL39.47

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL39.35
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL49.05+9.30

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken27.29

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken45.15
2Gaute NysæterSkien OK52.35+7.20

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL25.41
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL32.39+6.58

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL46.23
2Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL54.52+8.29
3Børge NordliPorsgrunn OL1.00.36+14.13

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.00
2Gisle NysæterSkien OK43.28+3.28
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL46.22+6.22
Geir Henrik HirschIF Traumaflyttet
Sigurd HoltskogSkien OKflyttet

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi41.23
2Bjørn Idar SætranIF Trauma42.51+1.28
3Øyvind FlaattenOK Skeidi44.13+2.50
4Espen RaastadSkien OK47.17+5.54
5Bjørn PollandOK Skeidi51.01+9.38
6Tom Olav GurenSandefjord OK1.07.30+26.07
7Bjørn Richard KirsteSkien OK1.10.00+28.37
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL47.40
2Tom SagaSkien OK53.35+5.55
3Ole JohanssonPorsgrunn OL53.54+6.14
4Dag KristensenOK Skeidi54.31+6.51
5Eilef LandsverkSkien OK1.15.02+27.22
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL44.42
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK50.25+5.43
3Jakob KløverødPorsgrunn OL55.28+10.46
4Carl Ove BergOK Skeidi56.56+12.14
5Hogne KjæråsAndebu IL57.01+12.19
6Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.00.38+15.56
Rolf LyePorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor