Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 22 august 2019

Porsgrunn OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie KristensenD 13-16C (1)43.5720.04
1Anine Kjørholt LieD 15-16 (1)34.2810.24
1Elise AusenD 17- (2)35.1610.39
1Sara MathisenD 40- (3)51.3915.36
1Hilde VassendD 50- (5)37.2711.18
1Eli KlovningD 70- (1)59.4723.32
1Tobias MathisenH 15-16 (3)32.029.40
1Halvard KornmoH 17- (4)39.389.34
1Tor-Ivar KristensenH 17-C (2)32.2314.47
1Thore KornmoH 50- (9)34.278.19
1Kay JørgensenH 70- (9)36.0814.13
2Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (6)31.07+5.1614.12
2Maria G. MehammerD 17- (2)49.01+13.4514.48
2Eli Marie WiigD 50- (5)42.54+5.2712.57
2Inger Marie JohanssonD 60- (2)1.04.18+32.5825.18
2Sondre KornmoH 11-12 (2)30.09+2.3013.46
2Anders L. RosenvoldH 15-16 (3)38.00+5.5811.28
2Runar Torpe LienH 17- (4)44.46+5.0810.48
2Magne Wiig MathisenH 40- (9)38.11+0.279.13
2Dag AusenH 50- (9)36.33+2.068.49
2Ole JohanssonH 60- (5)51.28+11.5615.32
2Jakob KløverødH 70- (9)36.51+0.4314.30
3Sigrid BruemD 11-12 (6)39.35+13.4418.04
3Tone GammelsæterD 17-C (4)34.26+5.0715.43
3Siv WiersdalenD 40- (3)58.19+6.4017.37
3Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)45.15+7.4813.40
3Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (3)47.43+15.4114.24
3Håvard SkriubakkenH 17- (4)47.53+8.1511.33
3Knut Wiig MathisenH 50- (9)40.03+5.369.40
3Morten AaltvedtH 60- (5)51.44+12.1215.37
3Atle RemmeH 70- (9)39.29+3.2115.32
4Anniken AusenD 50- (5)1.07.16+29.4920.19
4Børge NordliH 17- (4)54.04+14.2613.03
4Dagfinn TorpeH 60- (5)59.15+19.4317.54
4Jiri UrvalekH 70- (9)41.31+5.2316.20
5Astrid Bøgeberg LilleaasD 11-12 (6)45.04+19.1320.34
5Lars Ole ThunoldH 40- (9)50.53+13.0912.17
5Jan GatevoldH 50- (9)44.19+9.5210.42
5Kjell MeenH 70- (9)42.23+6.1516.41
7Jørn LangerudH 50- (9)52.42+18.1512.43
9Magne KlovningH 70- (9)1.00.49+24.4123.56
Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (6)diskvalifisert
Henrik WennerstrandH 40- (9)diskvalifisert
Gun Inger JørgensenD 70- (1)brutt
Janne LarsenD 50- (5)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor