Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK)
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 22 august 2019

D 11-12

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK25.5111.48
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL31.07+5.1614.12
3Sigrid BruemPorsgrunn OL39.35+13.4418.04
4June HestadSkien OK44.26+18.3520.17
5Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL45.04+19.1320.34
Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 13-14

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK53.3221.04

D 13-16C

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie KristensenPorsgrunn OL43.5720.04

D 15-16

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL34.2810.24

D 17-

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise AusenPorsgrunn OL35.1610.39
2Maria G. MehammerPorsgrunn OL49.01+13.4514.48

D 17-C

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Ulveseter LodeSkien OK29.1913.23
2Ingunn GåsoddenSkien OK30.08+0.4913.45
3Tone GammelsæterPorsgrunn OL34.26+5.0715.43
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi37.48+8.2917.15

D 40-

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MathisenPorsgrunn OL51.3915.36
2Gry AakreSkien OK57.27+5.4817.21
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL58.19+6.4017.37

D 50-

3 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL37.2711.18
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL42.54+5.2712.57
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45.15+7.4813.40
4Anniken AusenPorsgrunn OL1.07.16+29.4920.19
5Rita RaastadSkien OK1.10.17+32.5021.14
Janne LarsenPorsgrunn OLbrutt

D 60-

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK31.2012.20
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.04.18+32.5825.18

D 70-

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL59.4723.32
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLbrutt

H 11-12

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias LodeSkien OK27.3912.37
2Sondre KornmoPorsgrunn OL30.09+2.3013.46

H -12N

1 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken32.1718.14

H 13-14

2 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK28.5911.24
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken35.57+6.5814.09
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK38.25+9.2615.07
4Sindre Flatin ErichsenSkien OK55.38+26.3921.54

H 15-16

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL32.029.40
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL38.00+5.5811.28
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL47.43+15.4114.24

H 17-

4 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoPorsgrunn OL39.389.34
2Runar Torpe LienPorsgrunn OL44.46+5.0810.48
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL47.53+8.1511.33
4Børge NordliPorsgrunn OL54.04+14.2613.03

H 17-C

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL32.2314.47
2Knut ErichsenSkien OK57.25+25.0226.13

H 40-

4 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle NysæterSkien OK37.449.06
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.11+0.279.13
3Kjetil DahlSkien OK38.28+0.449.17
4Steinar LandeBø OL40.58+3.149.53
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL50.53+13.0912.17
6Lars Rune LieOK Skeidi56.26+18.4213.37
7Ådne SkifjellSkien OK56.55+19.1113.44
8Jesper FlogstadIL Hauken59.45+22.0114.25
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

4 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL34.278.19
2Dag AusenPorsgrunn OL36.33+2.068.49
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL40.03+5.369.40
4Øyvind FlaattenOK Skeidi43.15+8.4810.26
5Jan GatevoldPorsgrunn OL44.19+9.5210.42
6Espen RaastadSkien OK50.29+16.0212.11
7Jørn LangerudPorsgrunn OL52.42+18.1512.43
8Morten HamreIL Hauken58.38+24.1114.09
9Harald OmlandSkien OK1.06.23+31.5616.02

H 60-

3 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LaurantsenSkien OK39.3211.56
2Ole JohanssonPorsgrunn OL51.28+11.5615.32
3Morten AaltvedtPorsgrunn OL51.44+12.1215.37
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL59.15+19.4317.54
5Olav FlogstadIL Hauken1.00.35+21.0318.18

H 70-

2 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL36.0814.13
2Jakob KløverødPorsgrunn OL36.51+0.4314.30
3Atle RemmePorsgrunn OL39.29+3.2115.32
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL41.31+5.2316.20
5Kjell MeenPorsgrunn OL42.23+6.1516.41
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK42.36+6.2816.46
7Ragnar HillestadLardal OL45.15+9.0717.48
8Gunnar MosevollSkien OK56.27+20.1922.13
9Magne KlovningPorsgrunn OL1.00.49+24.4123.56

Mosjon

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1.13.2028.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor