Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 25 april 2019

D 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Juliette  Holtskog-FeremansSkien OK47.0121.22
2Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL50.26+3.2522.55
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.01.06+14.0527.46
4Sigrid BruemPorsgrunn OL1.01.08+14.0727.47

D -12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jakob FlaattenOK Skeidi36.0521.13
0Leah FuruheimSkien OK25.5115.12

D 13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie KristensenPorsgrunn OL56.4125.45

D 15-16

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL45.2213.44
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL52.02+6.4015.46

D 17-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene NysæterSkien OK53.5316.19

D 17-C

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lene FlatinSkien OK41.1318.44
2Rita RaastadSkien OK43.05+1.5219.35
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi43.59+2.4619.59
4Tina BorgenSkien OK54.38+13.2524.49
5Ingrid NybøeSkien OK54.39+13.2624.50
Jorunn Brun SagaSkien OKikke startet

D 17-N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid NybøeSkien OK23.3213.50
2Tina BorgenSkien OK23.42+0.1013.56

D 40-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse NysæterSkien OK1.04.2219.30
2Trude NysæterSkien OK1.21.13+16.5124.36
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.27.56+23.3426.38

D 50-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eil Marie WiigPorsgrunn OL51.2015.33
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL54.45+3.2516.35
3Hilde VassendPorsgrunn OL56.39+5.1917.10
Ida Vår KierulfLarvik OKikke startet

D 60-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi48.1920.07
2Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL49.18+0.5920.32
3Kristil KristensenOK Skeidi54.57+6.3822.53
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL56.47+8.2823.39

D 70-

2 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tirill Liby SeipOK Skeidiikke startet

H -12N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Linus BrodinPorsgrunn OL27.0715.57
0Erik Andreas DalvikSkien OK27.0215.54
0Erik LodeSkien OK21.0012.21
0Tobias LodeSkien OK14.458.40

H 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK32.0013.20
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK1.10.42+38.4229.27

H 15-16

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL51.0315.28
2Magnys BrodinPorsgrunn OL56.50+5.4717.13
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.15.33+24.3022.53
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 17-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi43.5810.43
2Børge NordliPorsgrunn OL1.11.37+27.3917.28
Skjalg NysæterSkien OKikke startet

H 17-C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL54.4324.52

H 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Rune LieOK Skeidi1.13.4717.59
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi48.1111.45
2Morten HamreIL Hauken51.47+3.3612.37
3Jan GatevoldPorsgrunn OL52.42+4.3112.51
4Øyvind FlaattenOK Skeidi54.36+6.2513.19
5Espen RaastadSkien OK55.05+6.5413.26
6Jan GlittumOK Skeidi1.02.08+13.5715.09
7Bjørn Richard KirsteSkien OK1.15.07+26.5618.19
8Tom Olav GurenSandefjord OK1.21.11+33.0019.48
9Harald OmlandSkien OK1.35.59+47.4823.24
10Kjell HeideIL Hauken1.36.08+47.5723.26
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

H 60-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom SagaSkien OK45.0713.40
2Per FuruheimSkien OK46.58+1.5114.13
3Kay JørgensenPorsgrunn OL48.19+3.1214.38
4Ole JohanssonPorsgrunn OL54.39+9.3216.33
5Dag KristensenOK Skeidi59.02+13.5517.53
6Atle RemmePorsgrunn OL1.02.26+17.1918.55
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.15.36+30.2922.54
8Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.16.11+31.0423.05
Tron SolbergOK Skeidiikke startet

H 70-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob KløverødPorsgrunn OL41.2517.15
2Ragnar HillestadLardal OL46.56+5.3119.33
3Rolf LyePorsgrunn OL50.41+9.1621.07
4Carl Ove BergOK Skeidi1.01.49+20.2425.45
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKikke startet

Fri løype (A/B)

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LodeSkien OK1.02.4126.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival