Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 12
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 5 september 2019

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Astrid LundeD 70-brutt

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (1)29.1912.44
1Ole Magnus StoremyrH 11-12 (1)1.14.4337.21
5Olav FlogstadH 60- (6)1.00.49+24.1320.58

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kåre ThorbjørnsenH 70- (4)41.42+8.3518.07

OK Skeidi

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne HerumD 60- (4)38.4216.49
1Hilde Gunn HellenesD 17-C (2)49.4524.52
2Kristil KristensenD 60- (4)45.40+6.5819.51
2Bjørn PollandH 50- (5)45.23+6.0512.15
2Erling GrammeltvedtH 17- (4)36.22+0.189.49
2Anne Marie Koren HalvorsenD 17-C (2)52.00+2.1526.00
3Carl Ove BergH 70- (4)43.20+10.1318.50
4Dag KristensenH 60- (6)48.10+11.3416.36
4Morten AndresenH 50- (5)55.17+15.5914.56
5Jan Kåre StokkeH 50- (5)57.22+18.0415.30

Porsgrunn OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob KløverødH 70- (4)33.0714.23
1Magne Wiig MathisenH 40- (3)45.1012.12
1Sara MathisenD 40- (3)40.3513.59
1Jan GatevoldH 50- (5)39.1810.37
1Tobias MathisenH 15-16 (3)27.349.30
1Hilde VassendD 50- (2)38.3413.17
1Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (3)45.3322.46
1Benedikte Wiig BøenD 17- (1)42.4114.43
1Une HoltermannD 15-16 (1)32.2111.09
2Dagfinn TorpeH 60- (6)41.33+4.5714.19
2Anders L. RosenvoldH 15-16 (3)34.51+7.1712.01
2Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (3)45.40+0.0722.50
2Lars Ole ThunoldH 40- (3)45.56+0.4612.24
2Eli Marie WiigD 50- (2)40.45+2.1114.03
3Kay JørgensenH 60- (6)48.04+11.2816.34
3Ingrid Anne RosshaugD 60- (4)55.38+16.5624.11
3Håvard SkriubakkenH 17- (4)39.02+2.5810.32
3Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (3)40.13+12.3913.52
3Bjørn LieH 40- (3)58.15+13.0515.44
4Rolf LyeH 70- (4)48.43+15.3621.10
4Børge NordliH 17- (4)51.08+15.0413.49
Kerstin Elisabeth AasD 60- (4)diskvalifisert
Siv WiersdalenD 40- (3)diskvalifisert
Atle RemmeH 60- (6)diskvalifisert
Lill BirkelundD 60- (4)brutt
Anine Kjørholt LieD 15-16 (1)brutt

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rune LaurantsenH 60- (6)36.3612.37
1Kjetil DahlH 17- (4)36.049.44
1Vilde Aakre LeistadD 13-14 (1)28.5312.33
2Gry AakreD 40- (3)41.07+0.3214.10
3Harald OmlandH 50- (5)54.12+14.5414.38Last ned GPS-spor i gpx-format
3Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (3)53.51+8.1826.55
Glenn BorgenFri løype (3)39.2413.35
Sigurd HoltskogFri løype (3)46.0415.53
Anne SolbraaFri løype (3)47.0116.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor