Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 9
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 13 juni 2019

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK37.16

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK36.57

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie KristensenPorsgrunn OL56.29

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL50.30

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene MeenPorsgrunn OL37.16
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi43.04+5.48
3Jorunn Brun SagaSkien OK50.10+12.54

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL53.44
Gry AakreSkien OKdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL42.02
2Ida Vår KierulfLarvik OK46.27+4.25
3Eli SæterdalSkien OK1.02.16+20.14
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristil KristensenOK Skeidi57.20
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.12.42+15.22

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL35.03
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL40.19+5.16
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL52.33+17.30

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi27.53
2Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL34.23+6.30
3Herman Aarstrand KirsteSkien OK38.12+10.19
4Ole FlaattenOK Skeidi38.15+10.22
5Børge NordliPorsgrunn OL50.24+22.31

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL25.32

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL46.15
2Thomas BrodinPorsgrunn OL59.47+13.32

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL35.29
2Morten HamreIL Hauken36.37+1.08
3Øyvind FlaattenOK Skeidi36.54+1.25
4Bjørn PollandOK Skeidi38.22+2.53
5Jan Kåre StokkeOK Skeidi48.51+13.22
6Kjell HeideIL Hauken1.15.10+39.41

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom SagaSkien OK42.30
2Ole JohanssonPorsgrunn OL46.54+4.24
3Atle RemmePorsgrunn OL47.11+4.41
4Kay JørgensenPorsgrunn OL47.52+5.22
5Dag KristensenOK Skeidi49.20+6.50
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL49.25+6.55
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL52.41+10.11
8Dagfinn TorpePorsgrunn OL53.53+11.23

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MeenPorsgrunn OL35.49
2Jakob KløverødPorsgrunn OL40.50+5.01
3Carl Ove BergOK Skeidi51.40+15.51
4Ragnar HillestadLardal OL56.14+20.25
5Rolf LyePorsgrunn OL1.02.00+26.11

Fri løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd HoltskogSkien OK57.28
2Gun JørgensenPorsgrunn OL1.27.45+30.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor