Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 7 - Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 7 - Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 24 september 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering24.3712.18

Damer - mellom løype

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering37.1912.02
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering37.48+0.2912.11
3Madli HjermannHaugesund IL Orientering38.57+1.3812.33
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering39.32+2.1312.45
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering39.49+2.3012.50
6Miriam SveenHaugesund IL Orientering43.45+6.2614.06

Herrer - kort løype

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering16.298.14
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering19.24+2.559.42
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering19.37+3.089.48
4Victor RingdalHaugesund IL Orientering24.36+8.0712.18
5Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering25.01+8.3212.30
6Benjamin SævikHaugesund IL Orientering54.40+38.1127.20
7Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering54.42+38.1327.21

Herrer - mellom løype

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41.0013.13
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering55.57+14.5718.02
3Terje MonradHaugesund IL Orientering1.00.07+19.0719.23
4Elias EngesliHaugesund IL Orientering1.25.27+44.2727.33
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering49.4211.50
2Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.01.15+11.3314.35
3Frode NystedHaugesund IL Orientering1.10.01+20.1916.40
4Vegard EngesliHaugesund IL Orientering1.20.56+31.1419.16

Ny Kort

800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Halvard Kristoffer AaseHaugesund IL Orienteringfullført
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Lars KvammeHaugesund IL Orienteringfullført
Lily LelandHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

1 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orienteringfullført
Vemund BoreHaugesund IL Orienteringfullført
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Aleksander HorjeåHaugesund IL Orienteringfullført
Lars KvammeHaugesund IL Orienteringfullført
Hallvard NHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringfullført
Erik OlaruHaugesund IL Orienteringfullført
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor