Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 6 - Haraldsvang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 6 - Haraldsvang
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 17 september 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering25.3412.47

Damer - mellom løype

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering38.0713.08
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering43.22+5.1514.57
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering43.36+5.2915.02
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering52.42+14.3518.10
5Britt RameckersHaugesund IL Orientering53.44+15.3718.31

Herrer - kort løype

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering18.129.06
2Filip SveenHaugesund IL Orientering20.52+2.4010.26
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering23.35+5.2311.47
4Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering23.41+5.2911.50
5Victor RingdalHaugesund IL Orientering25.33+7.2112.46
6Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering30.32+12.2015.16
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Even EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering31.2310.49
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering31.36+0.1310.53
3Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering32.36+1.1311.14
4Magnar SætreHaugesund IL Orientering34.45+3.2211.58
5Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering38.22+6.5913.13
6Vegard EngesliHaugesund IL Orientering39.12+7.4913.31
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering48.02+16.3916.33
8Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering48.15+16.5216.38
9Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering51.16+19.5317.40
10Terje MonradHaugesund IL Orientering54.10+22.4718.40

Herrer - lang løype

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering54.5711.41
2Einar MartinsenVindafjord Orientering58.51+3.5412.31
Sveinung ErlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Frode NystedHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

1 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Markus AmdalHaugesund IL Orienteringfullført
Aleksander HorjeaHaugesund IL Orienteringfullført
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Lars KvammeHaugesund IL Orienteringfullført
Lily Sofia Didriksen LelandHaugesund IL Orienteringfullført
Ane Bergitte SletteskogHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orienteringfullført
Sigurd G. BerstadHaugesund IL Orienteringfullført
Vemund Vigemyr BoreHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik EngesliHaugesund IL Orienteringfullført
Emil HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Alexander HorjeaHaugesund IL Orienteringfullført
Lars KvammeHaugesund IL Orienteringfullført
Sander NordahlHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor