Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Damer - kort løype

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering37.0719.32

Damer - mellom løype

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SætreHaugesund IL Orientering28.079.22
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering35.52+7.4511.57
3Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering36.02+7.5512.00
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering40.00+11.5313.20
5Randi EngløkkHaugesund IL Orientering41.43+13.3613.54
6Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering42.20+14.1314.06
7Sara HetlandHaugesund IL Orientering42.26+14.1914.08
Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.17.1915.27

Herrer - kort løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering35.5118.52
2Benjamin VikseHaugesund IL Orientering37.21+1.3019.39
3Filip SveenHaugesund IL Orientering45.26+9.3523.54
4Einar SæbøHaugesund IL Orientering56.58+21.0729.58
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering32.3810.52
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering32.39+0.0110.53
3Arne StakkestadHaugesund IL Orientering35.23+2.4511.47
4Magnar SætreHaugesund IL Orientering40.55+8.1713.38
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41.20+8.4213.46
6Terje MonradHaugesund IL Orientering1.02.49+30.1120.56

Herrer - lang løype

5 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering53.4210.44
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering54.07+0.2510.49
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.01.35+7.5312.19
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.06.33+12.5113.18
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.14.57+21.1514.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Frode NystedHaugesund IL Orientering1.16.00+22.1815.12
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival