Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 3 - Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 3 - Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orientering25.4412.52
2Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering28.02+2.1814.01
Milla Hauge SkattkjærHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellom løype

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SætreHaugesund IL Orientering35.1611.01
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering37.33+2.1711.44
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering38.41+3.2512.05
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering39.46+4.3012.25
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering40.56+5.4012.47

Damer - lang løype

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.4613.25

Herrer - kort løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering26.0313.01
2Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering26.43+0.4013.21
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering30.47+4.4415.23
4Filip SveenHaugesund IL Orientering43.23+17.2021.41
5Jon Anders AnfinsenHaugesund IL Orientering43.29+17.2621.44

Herrer - mellom løype

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering36.2811.23
2Magnar SætreHaugesund IL Orientering39.48+3.2012.26
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - lang løype

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering53.4010.19
2Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.05.47+12.0712.39
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering1.06.41+13.0112.49
4Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering1.31.21+37.4117.34 Last ned GPS-spor i gpx-format

Ny Kort

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Dag KismulHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Lukas LarsenHaugesund IL Orienteringfullført
Lily LelandHaugesund IL Orienteringfullført
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført
Aleksander TotlandHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor