Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 2 - Haraldsvang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 2 - Haraldsvang
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 23 april 2019

Damer - mellom løype

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering22.498.27
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering24.06+1.178.55
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering24.19+1.309.00
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering24.21+1.329.01
5Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering24.22+1.339.01
6Miriam SveenHaugesund IL Orientering25.13+2.249.20
7Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering25.35+2.469.28
8Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering30.29+7.4011.17
9Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL Orientering32.31+9.4212.02
10Milla Hauge SkattkjærHaugesund IL Orientering34.47+11.5812.52
Britt RameckersHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering16.498.24
2Filip SveenHaugesund IL Orientering22.15+5.2611.07
3Benjamin VikseHaugesund IL Orientering22.57+6.0811.28
4Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering27.49+11.0013.54
5Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering34.12+17.2317.06

Herrer - mellom løype

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering20.097.27
2Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering20.46+0.377.41
3Magnar SætreHaugesund IL Orientering23.38+3.298.45
4Ivar KvaleHaugesund IL Orientering23.39+3.308.45
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering27.52+7.4310.19
6Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering28.21+8.1210.30
7Victor RingdalHaugesund IL Orientering30.30+10.2111.17

Herrer - lang løype

5 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering41.017.44
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.09+1.087.57
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43.48+2.478.15
4Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering47.47+6.469.00 Last ned GPS-spor i gpx-format

Ny Kort

1 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aleksander HoffHaugesund IL Orienteringfullført
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringfullført
Dag KismulHaugesund IL Orienteringfullført
Linnea KvalaHaugesund IL Orienteringfullført
Lily LelandHaugesund IL Orienteringfullført
Lucas MooreHaugesund IL Orienteringfullført
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringfullført
Ingrid SveenHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført

Ny Lang

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orienteringfullført
Sigurd G. BerstadHaugesund IL Orienteringfullført
Eirik Waage NilsenHaugesund IL Orienteringfullført
Sander NordahlHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival