Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultralang Rogaland og Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultralang Rogaland og Hordaland
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: søndag 6 mai 2012

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LamarkGanddal IL19.37+-10.33
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.51+-10.19
3Anna TaksdalGanddal IL20.11+-9.59
4Øyvind LamarkGanddal IL20.19+-9.51
5Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.11+-8.59
6Jens Øien KlosterFitjar IL21.42+-8.28
7Lise ErlandHaugesund IL Orientering22.38+-7.32
8Angela KaurinHaugesund IL Orientering22.40+-7.30
9Caspar RøthingHaugesund IL Orientering22.47+-7.23
10Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering27.29+-2.41
11Mads KobbeltvedtHaugesund IL Orientering29.30+-0.40
12Magnus Kaurin AndersenHaugesund IL Orientering30.10
12Isak ErlandHaugesund IL Orientering30.10
14Alva Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering33.05+2.55
15Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering35.28+5.18
16Vilde M. SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.49+20.39
17Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51.01+20.51

D -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41.5519.57

D 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL47.1822.31

D 13-14

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.5813.48
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)51.11+4.1315.03

D 13-16N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Iveland JacobsenHaugesund IL Orientering27.4214.34
2Anne Marte Nilsen EnerstvedtHaugesund IL Orientering32.02+4.2016.51
3Vilde Aarreberg NordstrømHaugesund IL Orientering36.02+8.2018.57
4Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering52.31+24.4927.38

D 17- (Hordaland)

10 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mariell ArntzenIL Gneistdiskvalifisert

D 17-A kort

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Veronika PtackovaStavanger Orienteringsklubb59.3610.50
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.07.38+8.0212.17
3Linda RykkjeStord Orientering1.10.38+11.0212.50

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine NesseHaugesund IL Orientering38.35

D 17-20

7 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.43.3313.48
2Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering1.44.42+1.0913.57
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.56.29+12.5615.31
4Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)2.11.32+27.5917.32
5Vilde EikeskogSandnes IL (Rogaland)2.14.19+30.4617.54
Torill BrekkenGanddal ILdiskvalifisert

D 21- (Rogaland)

10 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.59.13+-55.3111.21
2June MongEgersund OK2.26.43+27.3013.58
3Janne ThygesenGanddal IL2.54.44+55.3116.38
Anne Marie GauselGanddal ILdiskvalifisert

D 40-

7 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK1.29.0111.52
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering1.34.35+5.3412.36
3Vibeke LamarkGanddal IL1.47.00+17.5914.16
4Ragnhild AuglændGanddal IL1.55.53+26.5215.27

D 50-

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LindaasHaugesund IL Orientering1.12.1913.08
2Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.19.50+7.3114.30

D 60-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering55.3215.00
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.01.30+5.5816.37
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.03.01+7.2917.01

H 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeStord Orientering38.0018.05
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.22+9.2222.33

H 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering26.1813.50
2Henrik NesseHaugesund IL Orientering38.33+12.1520.17

H 13-14

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering48.3914.18
2Martin Nilsen EnerstvedtHaugesund IL Orientering56.38+7.5916.39

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SkribelandHaugesund IL Orientering51.29

H 15-16

7 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering1.15.5710.07
2Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering1.19.51+3.5410.38
3Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.28.45+12.4811.50
4Kristoffer NygårdEgersund OK1.30.39+14.4212.05

H 17-A kort

7 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1.13.00+-16.499.44
2Stig Helge WesterheimStord Orientering1.29.49+16.4911.58
3Ole André WesterheimFitjar IL1.48.36+35.3614.28

H 17-20

10 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering1.26.118.12
2Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb1.28.38+2.278.26
3Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.32.21+6.108.47
4Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering1.55.40+29.2911.00
5Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)2.01.01+34.5011.31
6Håkon RykkjeStord Orientering2.17.53+51.4213.07
Martin Susort KvaleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 21-

13 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig AlvestadGanddal IL1.43.347.36
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.52.05+8.318.14
3Glenn Tore LølandGanddal IL1.55.47+12.138.30
4Magne KnudsenIL Gneist2.00.12+16.388.50
5Andreas G. PoldenStord Orientering2.26.53+43.1910.48
6Sveinung ErlandHaugesund IL Orientering2.35.12+51.3811.24
Arild AasheimGanddal ILdiskvalifisert
Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Alf Johan LimaGanddal ILdiskvalifisert
Bjarthe WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Olav Hafstad AugdahlEgersund OKdiskvalifisert

H 40-

10 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.32.308.48
2Einar MartinsenVikebygd IL1.36.10+3.409.09
3Odd FuglestadÅlgård Orientering1.38.26+5.569.22
4Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.38.56+6.269.25
5Vidar SireÅl IL1.41.46+9.169.41
6Sveinung RykkjeStord Orientering1.41.52+9.229.42
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.43.34+11.049.51
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.49.45+17.1510.27
9Ondrej PtacekStavanger Orienteringsklubb1.56.27+23.5711.05
10Trond A. N. LamarkGanddal IL2.02.04+29.3411.37
11Rolf Atle RolfsnesFitjar IL2.03.58+31.2811.48
12Kjetil FiskåSveio OL - Orientering2.08.31+36.0112.14
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

7 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otte OmdalGanddal IL1.09.58+-15.429.19
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering1.12.02+2.049.36
3Ivar KvaleHaugesund IL Orientering1.18.57+8.5910.31
4Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.25.37+15.3911.24
5Leif HovdenHalsnøy OL1.25.40+15.4211.25
6Tor BrekkenGanddal IL1.26.29+16.3111.31
7Jan HauglandÅrstad IL1.31.10+21.1212.09
8Jarle HallandStord Orientering1.33.11+23.1312.25
9Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.34.17+24.1912.34
10Øyvind SkålevikFitjar IL1.36.37+26.3912.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.39.52+29.5413.18
12Harald ForlandAskøy OL1.45.47+35.4914.06
Einar VikingstadTorvastad ILdiskvalifisert
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Bjarne GimreGanddal ILdiskvalifisert
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

5 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering54.199.52
2Harald WesterheimFitjar IL1.03.52+9.3311.36
3Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering1.06.10+11.5112.01
4Lars Helge WesterheimStord Orientering1.08.44+14.2512.29
5Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1.10.07+15.4812.44
6Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.12.08+17.4913.06
7Roald TellnesTorvastad IL1.12.13+17.5413.07
8Harald SteinslandVikebygd IL1.17.49+23.3014.08
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.19.32+25.1314.27
10Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb1.19.56+25.3714.32
11Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.22.54+28.3515.04
12Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.25.30+31.1115.32
13Sigmund SætreFitjar IL1.27.12+32.5315.51
Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Ingvald VikaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 70-

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel IngvaldsenTIF Viking56.4715.20
2Ingolf DybvikIL Solid1.00.00+3.1316.12
3Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.28+3.4116.20
4Albert NerheimSuldal Orienteringslag1.04.36+7.4917.27
5Einar SæbøHaugesund IL Orientering1.14.57+18.1020.15

C-Åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tamara Nystrøm BanjaiStavanger Orienteringsklubb33.56
2Karen Marie SætreFitjar IL1.00.52+26.56
Frode KlosterFitjar ILdiskvalifisert
Victoria Anna Alexandra WallHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

B-Åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind ValenVikebygd IL47.50
2Anders SætreFitjar IL48.02+0.12
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering50.16+2.26
4Unn Iveland JacobsenHaugesund IL Orientering51.01+3.11
5Kristin JægerBSI - Orientering1.00.16+12.26
6Alice EnerstvedtHaugesund IL Orientering1.04.51+17.01
7Elise ValenVikebygd IL1.13.46+25.56
8Ragnhild IvelandHaugesund IL Orientering1.19.11+31.21
9Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1.22.26+34.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor