Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raphamnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raphamnløpet
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: lørdag 27 juli 2019

Damer - kort løype

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK34.5314.39
2Marianne ØhlckersTyrving IL35.11+0.1814.46
3Berit RøsteRingsaker OK58.07+23.1424.25
Anne SørumIndre Østfold OKdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vendula HaldinHalden SK31.1810.19
2Linda SolbergFredrikstad SK32.37+1.1910.45
3Martine SkjelsvikLillehammer OK38.24+7.0612.40
4Tove StrandMåren OK40.00+8.4213.12
5Lis DæhliLøten o-lag44.38+13.2014.43
6Marit TyldumRudsbygd IL57.59+26.4119.08
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugenRingsaker OK33.4814.12
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK47.04+13.1619.46
3Jostein MaldeTyrving IL59.20+25.3224.55

Herrer - mellomlang løype

3 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar35.1311.37
2Terje GudbrandsenHamar OK36.28+1.1512.02
3Jon TyldumRudsbygd IL44.23+9.1014.38
4John Birger SkansenRudsbygd IL47.27+12.1415.39
5Knut Anders LøkenFossum IF49.03+13.5016.11
6Claes-H. UngerØstmarka OK52.53+17.4017.27
7Per ØhlckersTyrving IL54.06+18.5317.51
8Hans AnderssonVästerås SOK1.00.39+25.2620.00
9Jon C. FougnerHeming Orientering1.01.42+26.2920.21
10Øystein SkappelLillehammer OK1.16.37+41.2425.17

Nybegynnerløype

1 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL39.5028.39
1Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL39.5028.39
3Samuel LindsethNydalens SK43.03+3.1330.58
4Maria LindsethNydalens SK45.02+5.1232.23
Aksel SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert

Herrer lang løype

4 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats HaldinHalden SK36.177.33
2Marius ØieLøten o-lag38.17+2.007.58
3Lars-Christian UngerNydalens SK41.22+5.058.37
4Vidar SolbergFredrikstad SK45.00+8.439.22
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45.37+9.209.30
6Sigurd DæhliLøten o-lag49.32+13.1510.19
7Onno VerberneOL Toten-Troll50.39+14.2210.33
8Gard LindsethNydalens SK50.59+14.4210.37
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll59.42+23.2512.26
10Marius StaffOL Toten-Troll1.00.25+24.0812.35
11Jørn PrestsæterLillehammer OK1.07.17+31.0014.01
12Frode BergersenHamar OK1.07.26+31.0914.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Sture OttesenIndre Østfold OK1.09.21+33.0414.26
14Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.11.17+35.0014.51
15Rikart SiposHalden SK1.13.21+37.0415.16
16Kristian HornLillehammer OK1.46.43+1.10.2622.13

Damer lang løype

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag52.4110.58
2Emma Bangstad BergersenHamar OK1.15.55+23.1415.48
3Vanja StaffOL Toten-Troll1.17.31+24.5016.08
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.20.09+27.2816.41
5Elisabeth BlichfeldtLillehammer OK1.46.41+54.0022.13
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løype

2 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersTyrving IL33.3812.11
2Sofia ØhlckersTyrving IL34.16+0.3812.24
3Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL47.24+13.4617.10
4Emilie SiposHalden SK1.42.56+1.09.1837.17
5Hanna HaldinHalden SK1.43.10+1.09.3237.22
Knut AndersenLøten o-lagdiskvalifisert
Isak SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor