Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NNM Stafett
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 25 august 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Alta OL 1H15 (9)2.41.14+47.22
1. Thomas Frost40.234+4.1340.234+4.13
2. Eskil Frischknecht50.303+13.201.30.533-1+17.33+13.20
3. Martin Frischknecht1.10.217+36.302.41.144+1+47.22+29.49

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Bardu IL 1H15 (9)2.51.42+57.50
1. Helge Midttun49.187+13.0849.187+13.08
2. Håvar Østvik1.02.446+25.341.52.026-1+38.42+25.34
3. Margrete Gaski59.406+25.492.51.4260+57.50+19.08

Bodø og Omegn IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 1H 13-16 (3)52.43
1. Erlend Holter Nilssen30.513+5.1930.513+5.19
2. Øyvind Johan Olsen21.52152.431-2-5.19
1Bodø og Omegn IF Orientering 1D 150 (1)2.56.09
1. Tonje Midtun39.56139.561
2. Wenche Rekkedal1.15.1211.55.08100.00
3. Janne Nilsen1.01.0112.56.09100.00
1Bodø og Omegn IF Orientering 2H 150 (3)2.04.57
1. Per Rekkedal49.21149.211
2. Anders Kure34.332+2.561.23.54100.00
3. Leif Magne Eggestad41.0312.04.57100.00
3Bodø og Omegn IF Orientering 1D15 (3)2.46.08+42.29
1. Kaja Samuelsen Skiri41.042+3.4941.042+3.49
2. Elin Marie Irgens1.03.493+19.421.44.533+1+19.52+16.03
3. Marianne Pettersen1.01.153+22.372.46.0830+42.29+22.37
7Bodø og Omegn IF Orientering 1H15 (9)2.53.27+59.35
1. Torkel Irgens56.458+20.3556.458+20.35
2. Terje Olsen1.02.075+24.571.58.5280+45.32+24.57
3. Trond Esben Nilssen54.355+20.442.53.277-1+59.35+14.03

Harstad OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Harstad OL 1D 13-16 (2)58.30+0.05
1. Lise Marcussen31.52131.521
2. Helene Alsos Höglin26.382+0.0958.302+1+0.05+0.05
2Harstad OL 2H 13-16 (3)53.18+0.35
1. Gjermund Osdal25.32125.321
2. Vebjørn Johnsen27.462+5.5453.182+1+0.35+0.35
2Harstad OL 1D15 (3)2.06.19+2.40
1. Bodil Brun Marcussen41.113+3.5641.113+3.56
2. Trine Alsos44.0711.25.182-1+0.17-3.39
3. Ingvild Osdal41.012+2.232.06.1920+2.40+2.23
2Harstad OL 1H 150 (3)2.22.53+17.56
1. Lasse Skalle1.08.432+19.221.08.432+19.22
2. Dag Marcussen31.3711.40.2020+16.26-2.56
3. Magnus Høglin42.332+1.302.22.5320+17.56+1.30
3Harstad OL 1H 13-16 (3)58.22+5.39
1. Jørgen Eliseussen-Skalle29.222+3.5029.222+3.50
2. Niklas Kristensen29.003+7.0858.223+1+5.39+1.49
5Harstad OL 1H15 (9)2.42.45+48.53
1. Jon Marcussen47.045+10.5447.045+10.54
2. Lars Eliseussen-Skalle1.04.517+27.411.51.5550+38.35+27.41
3. Øyvind Eliseussen-Skalle50.503+16.592.42.4550+48.53+10.18

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL BUL-Tromsø 1D 13-16 (2)58.25
1. Astrid Elida Vaeng Bernhardsen31.562+0.0431.562+0.04
2. Eline Andrea Vaeng Bernhardsen26.29158.251-1-0.04
1IL BUL-Tromsø 1D15 (3)2.03.39
1. Klara Graversen37.15137.151
2. Idunn Strand47.462+3.391.25.01100.00
3. Elisa Götsch Iversen38.3812.03.39100.00
2IL BUL-Tromsø 1H15 (9)1.56.25+2.33
1. Jonatan Graversen37.083+0.5837.083+0.58
2. Henning Strand45.262+8.161.22.342-1+9.14+8.16
3. Hans Urset33.5111.56.2520+2.33-6.41

Mellembygd OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Mellembygd OL 1Mix (1)2.05.42
1. Axel Juell Theisen34.48134.481
2. Ingar Solberg45.1211.20.00100.00
3. Arild Ingdal45.4212.05.42100.00
8Mellembygd OL 1H15 (9)3.20.15+1.26.23
1. Mats Jørgen Nordmo Ingdal49.076+12.5749.076+12.57
2. Sivert Moen1.07.038+29.531.56.107+1+42.50+29.53
3. Einar Mikal Andreassen1.24.058+50.143.20.158+1+1.26.23+43.33

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nordreisa IL 1H15 (9)1.53.52
1. Stig Løvlund36.10136.101
2. Daniel Carløy Skjønsfjell37.1011.13.20100.00
3. Håkon Mikalsen40.322+6.411.53.52100.00
9Nordreisa IL 2H15 (9)3.01.52+1.08.00
1. Trond-Henry Skjønsfjell51.539+15.4351.539+15.43
2. Jan Løvlund1.15.489+38.382.07.4190+54.21+38.38
3. Torun Ankjell54.119+20.203.01.5290+1.08.00+13.39

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3OK Silsand 1H15 (9)2.23.08+29.16
1. Håvard Krey Hansen36.122+0.0236.122+0.02
2. Håkon Brynulfsen54.524+17.421.31.044+2+17.44+17.42
3. Svein Harald Hansen52.044+18.132.23.083-1+29.16+11.32

Sørreisa OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Sørreisa OL 1H 150 (3)diskvalifisert
1. Hans-Martin Vaengdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eli Blomseth Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ivar Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor