Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Rogaland 2012

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Rogaland 2012
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: fredag 13 april 2012

D 13-16C (Felles)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Aarreberg NordstrømHaugesund IL Orientering24.37
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.37

D 15-16 (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)29.53
2Unn Iveland JacobsenHaugesund IL Orientering42.16+12.23

D 17- (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.50+-55.30
2Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering48.17+-49.03
3Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering48.52+-48.28
4Solfrid ThuestadHaugesund IL Orientering52.22+-44.58
5Torill BrekkenGanddal IL56.43+-40.37
6Ingrid EggenHaugesund IL Orientering59.41+-37.39
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.02.00+-35.20
8Vibeke LamarkGanddal IL1.03.48+-33.32
9Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL1.12.13+-25.07
10Anne Marie GauselGanddal IL1.14.01+-23.19
11Elisabeth HegdalEgersund OK1.37.20

D 60- (Felles)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering44.00

H 13-16C (Felles)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering22.36
1Martin Nilsen EnerstvedtHaugesund IL Orientering22.36

H 15-16 (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering21.00
2Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb26.22+5.22
3Jardar Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering29.48+8.48

H 17- (Rogaland)

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stig AlvestadGanddal IL56.35+-26.04
2Arild AasheimGanddal IL57.09+-25.30
3Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering1.06.22+-16.17
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.12.09+-10.30
5Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.12.10+-10.29
6Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1.14.31+-8.08
7Alf Johan LimaGanddal IL1.18.18+-4.21
8Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orientering1.18.31+-4.08
9Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering1.20.59+-1.40
10Morten SundliGanddal IL1.22.39
11Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb1.26.13+3.34
12Cato EikeVaulen Orienteringsklubb2.13.10+50.31
Jan Sigurd EikeVaulen Orienteringsklubbdiskvalifisert
Endre HauglandVaulen Orienteringsklubbdiskvalifisert
Trond A. N. LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Kjetil VoldKopervik ILdiskvalifisert
Jon Magne SvendsbøeVikebygd ILbrutt
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orienteringbrutt

H 21- (Hordaland)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering59.28
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Leiv Inge KjemperudRingerike OLdiskvalifisert
Magne KnudsenIL Gneistdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
Andreas G. PoldenStord Orienteringdiskvalifisert
Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

H 50- (Felles)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Otte OmdalGanddal IL41.35
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb41.49+0.14
3John Magne BratsethStord Orientering52.15+10.40

H 60- (Felles)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering33.46
2Sigmund SætreFitjar IL54.21+20.35
3Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.09.17+35.31

D 21- (Hordaland)

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helen MartinsenIL Gular41.48
2Mariell ArntzenIL Gneist1.05.15+23.27

H 19-20 (Hordaland)

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sturle NordeideIL Gneist41.40

B Åpen (Felles)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering27.44
2Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb36.44+9.00
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb37.25+9.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor