Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hyttefolkløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hyttefolkløpet
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: søndag 11 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

A-Lang Herrer

6 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pauli LeinonenLahden Suunnistajat -3735.545.50
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø38.56+3.026.19
3Valtteri KinnunenLahden Suunnistajat -3739.25+3.316.24
4Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä40.57+5.036.39
5Gøran AnlindNOTEAM41.22+5.286.43
6Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø48.01+12.077.48
7Axel Juell TheisenMellembygd OL52.35+16.418.33
8Hans-Martin VaengSørreisa OL53.16+17.228.39
9Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.00.25+24.319.49
10Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.00.43+24.499.52
11Svein Harald HansenOK Silsand1.07.59+32.0511.03

A-Lang Kvinner

6 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Veera KlemettinenSuunta Jyväskylä50.508.15
2Kaisa KlemettinenSuunta Jyväskylä54.03+3.138.47
3Ruut KankoSuunta Jyväskylä55.58+5.089.06
4Torun AnkjellNordreisa IL59.24+8.349.39
5Janika PuikkonenSuunta Jyväskylä1.00.34+9.449.50
Elisa ViholainenSuunta Jyväskyläikke startet

A-Kort Herrer

3 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL55.0413.58
2Jan LøvlundNordreisa IL1.08.37+13.3317.24
Nils NymoMellembygd OLdiskvalifisert

A-Kort Kvinner

3 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø59.3915.08
2Kari LofthusIL BUL-Tromsø1.06.30+6.5116.52
3Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.11.22+11.4318.06

C Herrer

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerhard BrandseggIL Kampen44.3614.23

C Kvinner

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Brovoll VaengSørreisa OL55.5018.00
2Trine BrovollØverbygd IL55.51+0.0118.00
3Berit LøvlundNordreisa IL1.03.38+7.4820.31

Nybegynner

2 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lea Fossmo BrovollØverbygd IL57.3628.39
0Erik EriksenMålselv IL42.4521.16
0Johanna EriksenMålselv IL43.1021.28
0Lucas Bagge AnlindLeksands OK27.0813.29
0Teodor Fossmo BrovollØverbygd IL57.3028.36
0Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL56.2528.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor