Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mellembygdløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mellembygdløpet
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Damer - kort løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Berit Rørslett CarhoBardu IL1.30.48+34.27
Margrete GaskiBardu IL1.00.21+4.00
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.29.21+33.00
Tora IndregardIL BUL-Tromsø56.21
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.02.45+6.24
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

Damer - lang løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.17.58

Herrer - kort løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ola BratlieIL BUL-Tromsø57.20+4.11
Leif GulbrandsenSørreisa OL1.12.20+19.11
Ivar HelgesenSørreisa OL1.08.47+15.38
Fred Arne JacobsenBardu IL1.05.28+12.19
Knut Øyvind JohansenBardu IL1.03.58+10.49
Harald StrandIL BUL-Tromsø59.00+5.51
Henning StrandIL BUL-Tromsø57.56+4.47
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering53.09
Espen JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert

Herrer - lang løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.50.20+48.41
Per Arne EngstadIL BUL-Tromsø1.24.39+23.00
Ståle GjelstenKristiansand OK1.04.43+3.04
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1.17.58+16.19
Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.24.21+22.42
Oskar JohannessenBjerkvik IF1.38.49+37.10
Lars KringlebotnHamar OK1.55.43+54.04
Stig LøvlundNordreisa IL1.01.53+0.14
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK1.27.16+25.37
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø1.02.52+1.13
Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL1.29.02+27.23
KyongSa RiIL BUL-Tromsø1.28.50+27.11
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.03.24+1.45
Hans UrsetIL BUL-Tromsø1.01.39
Hans-Martin VaengSørreisa OL1.25.53+24.14

Damer - B-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.06.42+20.07
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.17.21+30.46
Åse FlydalIL BUL-Tromsø1.20.04+33.29
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL46.35
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø48.35+2.00
Guri LøkseSørreisa OL1.13.57+27.22
Grete OlsenBjerkvik IF1.09.54+23.19
Marita Helen OlsenBjerkvik IF1.02.42+16.07

Herrer - B-løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Roar FlydalIL BUL-Tromsø48.50
Jan LøvlundNordreisa IL51.17+2.27

N åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nora CarhoBardu IL24.52
Laila HolmgrenBjerkvik IF45.02
Maren UnnebergMålselv IL51.10

C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gerhard BrandseggIF Kampen44.48
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø55.28+10.40
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø1.07.10+22.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor