Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Bardu IL
Dato: søndag 26 mai 2019

D 11-12

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø14.538.42
2Nora CaroBardu IL31.10+16.1718.13

D 15-16

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø17.057.39
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø17.51+0.468.00
3Marita Helen OlsenBjerkvik IF21.16+4.119.32

D 17-

2 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø18.336.34
2Torun AnkjellNordreisa IL20.36+2.037.18
3Inga Waage MikalsenNordreisa IL21.12+2.397.31
4Kristina VollHaugesund IL Orientering23.17+4.448.15
5Siri MillerjordBardu IL30.15+11.4210.43

D 50-

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø19.518.54
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø23.22+3.3110.28

D 60-

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL15.148.54
2Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø18.18+3.0410.42

D 70-

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri LøkseSørreisa OL20.2211.54
2Anne-Marie PedersenBjerkvik IF30.27+10.0517.48

H 15-16

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning StrandIL BUL-Tromsø15.126.48
2Oskar JohannessenBjerkvik IF16.38+1.267.27

H 17-

2 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ståle GjelstenKristiansand OK16.175.46
2Håvard Krey HansenOK Silsand16.24+0.075.48
3Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL16.26+0.095.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Raymond VedalBardu IL18.32+2.156.34
5Lars KringlebotnHamar OK18.36+2.196.35
6Kristian StrømBardu IL21.43+5.267.42
7Torgeir EvensenBardu IL30.11+13.5410.42
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OLutenfor konkurranse

H 40-

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Dårflot OlsenSørreisa OL20.367.18
2Rune GraversenIL BUL-Tromsø21.31+0.557.37

H 50-

2 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon BrynjulfsenOK Silsand16.077.13
2Harald StrandIL BUL-Tromsø16.31+0.247.24
3Axel Juell TheisenMellembygd OL17.01+0.547.37
4Svein Harald HansenOK Silsand17.17+1.107.45
Atle IversenIL BUL-Tromsøikke startet

H 60-

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø32.4319.07

H 70-

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan LøvlundNordreisa IL21.5212.47
2Einar MjølhusIL BUL-Tromsø36.31+14.3921.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor