Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Silsandløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Silsandløpet
Arrangørorganisasjon: OK Silsand
Dato: søndag 26 mai 2019

A-mellom

5 260 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø33.256.21
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø33.29+0.046.21
3Ståle GjelstenKristiansand OK34.19+0.546.31
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø42.17+8.528.02
5Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL42.50+9.258.08
6Odd-Ivan LorentsenOK Silsand43.49+10.248.19
7Arntraut GötschIL BUL-Tromsø44.26+11.018.26
8Sondre LorentsenOK Silsand46.19+12.548.48
9Svein Harald HansenOK Silsand46.58+13.338.55
10Håkon BrynjulfsenOK Silsand47.25+14.009.00
11Fred Arne JacobsenBardu IL47.42+14.179.04
12Tim UtengOK Silsand48.26+15.019.12
13Margrete GaskiBardu IL50.24+16.599.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Ruben OlsenOK Silsand51.05+17.409.42
15Knut Øyvind JohansenBardu IL52.05+18.409.54
16Henning StrandIL BUL-Tromsø53.48+20.2310.13
17Oskar JohannessenBjerkvik IF54.13+20.4810.18
18Axel Juell TheisenMellembygd OL55.00+21.3510.27
19Ida Marie HansenSørreisa OL55.03+21.3810.27
20Rune GraversenIL BUL-Tromsø55.14+21.4910.30
21Torun AnkjellNordreisa IL55.56+22.3110.38
22Håvar ØstvikBardu IL58.32+25.0711.07
23Harald StrandIL BUL-Tromsø1.01.21+27.5611.39
24Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.01.37+28.1211.42
25Inga Waage MikalsenNordreisa IL1.18.05+44.4014.50

A-kort

3 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL37.059.40
2Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø53.45+16.4014.02
3Jan LøvlundNordreisa IL58.24+21.1915.14
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert
Ivar HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Kari LofthusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Guri LøkseSørreisa OLdiskvalifisert
Erik NicolaisenOK Silsanddiskvalifisert
Andrea SalmiOK Silsandikke startet

C

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Einar MjølhusIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Bernt  TollefsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

N

1 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hanna B NittebergOK Silsand25.2323.56
0Mari Bjørkli OlsenOK Silsand14.2713.37
0Vilde LorentsenOK Silsand25.2323.56
0Frida NicolaisenOK Silsand13.0112.16
0Guro NicolaisenOK Silsand12.0211.21
Vida Eline KreyOK Silsanddiskvalifisert
Valter KreyOK Silsandikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor