Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NNM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NNM sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: fredag 23 august 2019

D 10

460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering3.257.25

D 11-12

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.237.51
2Mari Alsos HöglinHarstad OL12.08+0.458.22

D 13-14

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø14.517.21
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø16.56+2.058.22
3Lise MarcussenHarstad OL22.02+7.1110.54
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 15-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø18.067.14
2Helene Alsos HöglinHarstad OL19.24+1.187.45
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsøikke startet

D 17-20

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø18.117.16
2Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.31+1.207.48

D 21-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø18.376.25
2Susen LöschÄrla IF20.49+2.127.10
3Inga Waage MikalsenNordreisa IL21.38+3.017.27
4Torun AnkjellNordreisa IL21.55+3.187.33
5Margrete GaskiBardu IL25.41+7.048.51
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

D 40-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild OsdalHarstad OL20.018.00
2Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering22.25+2.248.58
3Bodil Brun MarcussenHarstad OL22.46+2.459.06
4Trine AlsosHarstad OL23.39+3.389.27
5Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering29.53+9.5211.57
6Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering31.30+11.2912.36

D 50-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø22.148.53
2Eli Charlotte NordmoMellembygd OL27.57+5.4311.10

D 60-

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL22.0310.54
2Guri LøkseSørreisa OL24.29+2.2612.07
3Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering24.49+2.4612.17

H 11-12

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering12.468.48

H 13-14

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering15.297.39
2Gjermund OsdalHarstad OL16.15+0.468.02
3Niklas KristensenHarstad OL18.12+2.439.00

H 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik FrostAlta OL14.475.54
2Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering17.13+2.266.53
3Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL17.17+2.306.54
4Oskar JohannessenBjerkvik IF17.52+3.057.08
Henning StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Benjamin August VikenTverlandet ILikke startet

H 17-20

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL17.135.56
2Eskil FrischknechtAlta OL18.36+1.236.24
3Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø19.36+2.236.45
4Jon MarcussenHarstad OL21.23+4.107.22

H 21-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ståle GjelstenKristiansand OK14.595.10
2Håvard Krey HansenOK Silsand16.56+1.575.50
3Stig LøvlundNordreisa IL18.31+3.326.23
4Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL18.42+3.436.26
5Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø19.17+4.186.38
6KyongSa RiIL BUL-Tromsø20.43+5.447.08
7Håvar ØstvikBardu IL21.44+6.457.29
8Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL22.36+7.377.47
Thomas FrostAlta OLdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 40-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering19.406.46
2Ottar K KvaalStorsteinnes IL24.01+4.218.16
3Dag MarcussenHarstad OL26.02+6.228.58
4Espen JohannessenBjerkvik IF26.41+7.019.12
Kenneth VikenTverlandet ILikke startet
Amund BeitnesVaranger Orienteringslagikke startet

H 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon BrynjulfsenOK Silsand18.507.32
2Axel Juell TheisenMellembygd OL19.03+0.137.37
3Hans-Martin VaengSørreisa OL20.51+2.018.20
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.32+2.428.36
5Martin FrischknechtAlta OL22.17+3.278.54
Arild IngdalMellembygd OLdiskvalifisert
Per ArnebergIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Pål JakobsenIL BUL-Tromsøikke startet

H 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Harald HansenOK Silsand18.287.23
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18.44+0.167.29
3Ingar SolbergOlderskog IL21.04+2.368.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Anders KureBodø og Omegn IF Orientering22.01+3.338.48
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 70-

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.209.04
2Jan LøvlundNordreisa IL25.13+6.5312.29
Ivar HelgesenSørreisa OLikke startet

N åpen

460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid SkjønsfjellNordreisa IL8.3118.30

Direkte A

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering19.087.39
2Lasse SkalleHarstad OL22.41+3.339.04
3Gunnar KvaalStorsteinnes IL35.00+15.5214.00

Direkte C

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Stark-JacobsenBardu IL13.349.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor