Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myggklasken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myggklasken
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 13 juli 2019

6.4 km M

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard LineNydalens SK54.28
2Tom Eirik EikangerIL Gular55.12+0.44
3Lars NordstrømKils OK1.01.48+7.20
4Onno VerberneOL Toten-Troll1.03.53+9.25
5Hans Ivar HattestadVingrom IL1.04.44+10.16
6Jan SteinegerIL Gneist1.09.55+15.27
7Fredrik PerssonWing OK1.12.15+17.47
8Per Ole DahlsrudNydalens SK1.23.49+29.21
9Svein ThorsbergGrue IL 1.34.06+39.38
Anders SchølbergTormod Skilagdiskvalifisert
Pål SkogedalAsker Skiklubbikke startet

6.4 km K

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lea -Rebekka TonjerNydalens SK1.08.17
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.27.49+19.32

4.7 km M

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Idar SætranIF Trauma48.38
2Sondre SkytterenOdal OL Orientering53.09+4.31
3Henrik Åserud SørensenOdal OL Orientering53.59+5.21
4Peter EricsonÅmåls OK55.56+7.18
5Trond SletnerFreidig1.01.36+12.58
6Morten RannemFossum IF1.02.49+14.11
7Christer EricsonÅmåls OK1.03.37+14.59
8Johan SwärdHadeland OL1.06.49+18.11
9Martin SkytterenOdal OL Orientering1.14.32+25.54
10Harald Volden Hamar OK1.21.17+32.39
11Per AasenTormod Skilag2.21.09+1.32.31
Terje GudbrandsenHamar OKdiskvalifisert
Niklas StolpeEidskog OLdiskvalifisert
Terje LarsenHalden SKikke startet

4.7 km K

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit MikkelsplassNesbyen IL54.19
2Anna NordstrømKils OK1.06.39+12.20
3Maria Ericson Åmåls OK1.40.18+45.59
Marit AxelssonVästvärmland Okdiskvalifisert

3.3 km M

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning GranliHeidal IL43.04
2Erik HaugenRingsaker OK46.55+3.51
3Mart BroerenArgus NED47.19+4.15
4Egil KarlsenAskøy OL53.00+9.56
4Egil KarlsenAskøy OL53.00+9.56
6Thomas ErikssonUmeå OK56.47+13.43
7Arne WesteraasHeidal IL1.00.55+17.51
8Kjetil JacobsenHamar OK1.05.21+22.17
9John Ivar KjellevoldModum OL1.11.50+28.46
10Terje MalmHamar OK1.14.16+31.12
11Emil SkytterenOdal OL Orientering1.23.00+39.56
Dagfinn StenvikByåsen Ildiskvalifisert
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OLdiskvalifisert
Morten JohansenOK Mossikke startet

3.3 km K

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amanda SchønfeldtSundsvalls OL49.00
2Brit KarlsenAskøy OL1.00.17+11.17
3Ane StorødegårdHeidal IL1.00.18+11.18
4Annabell Aunmo KjellevoldModum OL1.00.59+11.59
5Hedda Kind KjellevoldModum OL1.03.26+14.26
6Birgitte BekkelundRøyken OL1.08.50+19.50
7Eli StenvikByåsen Il1.11.56+22.56
8Åse NybakkenTormod Skilag1.12.35+23.35
9Kristin Kinck RannemFossum IF1.13.50+24.50
10Randi Aas FjæstadHamar OK1.19.02+30.02
11Unni Svare OddeGarmo Il1.21.17+32.17
12Anna SwärdHadeland OL1.26.39+37.39
13Bjørg GårdhammerFossekallen Il1.35.36+46.36
14Anne-Grete OlsenFreidig1.43.45+54.45
15Solveig AasenTormod Skilag2.20.27+1.31.27
16Kristin SwärdHadeland OL2.27.44+1.38.44
Ruth Malin DahlGrue IL diskvalifisert
Elisabeth Meum JohansenOK Mossikke startet

1.0 km Rekrutt

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sindre DalGrue IL 23.40
Andrea AslaksenHøvik IF15.53
Vilde Marie LeirflatenOtta IL 15.41
Pål EllingsbøHeidal IL11.55
Siver EllingsbøHeidal IL11.44
Mari BjørnsgardHeidal IL13.48
Sverre EllingsbøHeidal IL13.39
Eilev Magnus LeirflatenOtta IL16.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor