Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddag
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

D 21-E

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK14.215.55
2Silje Ekroll JahrenNydalens SK14.29+0.085.59
3Anine LomeHamar OK14.52+0.316.08
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15.15+0.546.18
5Marthe GløersenBækkelagets SK15.45+1.246.30
6Lone BrochmannBækkelagets SK15.47+1.266.31
7Runa FremstadLarvik OK15.56+1.356.35
8Malin SandstadNTNUI16.00+1.396.36
9Ragnhild HjermstadFossum IF16.28+2.076.48
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbundikke startet
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbundikke startet
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet

H 21-E

2 620 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering14.095.24
2Dag BlandkjennKristiansand OK14.23+0.145.29
3Oskar StørmerFossum IF14.26+0.175.30
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK14.47+0.385.38
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.48+0.395.38
6Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund15.18+1.095.50
7Marius PyttenNTNUI15.42+1.335.59
8Andreas SølbergIL Leik15.55+1.466.04
9Einar EkelandOddersjaa SSK16.11+2.026.10
10Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK17.01+2.526.29
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Rasmus Møller JessOK Linnédiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbundikke startet
Åsmund Aamodt ResellNTNUIikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Vegard DanielsenKristiansand OKikke startet
Einar MelsomFossum IFikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor