Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga løp 3 - formiddag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga løp 3 - formiddag
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

D 21-E

2 420 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK15.116.16
2Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK15.17+0.066.18
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16.04+0.536.38
4Anine LomeHamar OK16.52+1.416.58
5Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund17.04+1.537.03
6Lone BrochmannBækkelagets SK17.07+1.567.04
7Marthe GløersenBækkelagets SK17.10+1.597.05
8Runa FremstadLarvik OK17.32+2.217.14
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.34+2.237.15
10Evine Westli AndersenLøten o-lag17.40+2.297.18
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.44+2.337.19
12Ragnhild HjermstadFossum IF17.55+2.447.24
13Oda J SikkelandTyrving IL18.33+3.227.39
Malin SandstadNTNUIdiskvalifisert
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbundikke startet

H 21-E

2 620 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering15.175.50
2Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK15.54+0.376.04
3Dag BlandkjennKristiansand OK16.15+0.586.12
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16.15+0.586.12
5Lukas LilandNydalens SK16.25+1.086.15
6Oskar StørmerFossum IF16.26+1.096.16
7Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund16.28+1.116.17
7Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett16.28+1.116.17
9Eirik Langedal BreivikNTNUI16.29+1.126.17
10Elias JonssonNydalens SK16.31+1.146.18
11Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund16.41+1.246.22
12Rasmus Møller JessOK Linné17.29+2.126.40
13Ulrik Astrup ArnesenNTNUI18.04+2.476.53
14Einar EkelandOddersjaa SSK18.15+2.586.57
15Marius PyttenNTNUI18.22+3.057.00
16Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.23+3.067.00
17Åsmund Aamodt ResellNTNUI19.34+4.177.28
18Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbund23.14+7.578.52
Andreas SølbergIL Leikdiskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKdiskvalifisert
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Einar MelsomFossum IFikke startet
Emil AhlbäckFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival